Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Freebitco.in - Saatlik 1 Tıklama ile BTC Kazan!

49aef71cd5e88406497830b389ec7c1a.png

Freebitco.in Nedir?
Freebitco.in 2013 yılında kurulan bir bitcoin kazanma musluğudur.

Freebitco.in ile Nasıl Bitcoin Kazanırım?
Roll:
Saatlik bir roll hakkınız vardır. Sadece saatte bir siteyi ziyaret edip tıklamanız yeterli.
Loto: Haftalık yapılan çekilişlerde büyük ödül genellikle 50.000 TL civarı olmak üzere 10 farklı ödül kazanabilirsiniz.
WOF Çarkı: Sitenin size günde bir kaç tane gönderdiği maillerin sonundaki çark görseline tıklayarak WOF çarkını çevirebilir ve ciddi ödüller kazanabilirsiniz. Boş yok!
MULTIPLY: Basit bir küçük-büyük sayı tahmin etme oyunudur.
BETTING: Bu yeni eklenen çok güzel bir seçenektir.
REWARDS: Her roll çevirdiğinizde kazandığınız RP'ler (Rewards Point)'leri biriktirerek Btc'ye çevirebilirsiniz

Freebitco.in'e Nasıl Üye Olabilirim?
Referanslarımdan Bitcoinlerin %100'ünü otomatik olarak dağıtma seçeneğim aktiftir. Benim buradaki kazancım ise her referans karşılığı kazandığım ücretsiz loto biletidir.

(!) DİKKAT: Sonradan referansınızı değiştirme veya ekleme gibi bir seçenek olmadığından, benim referansımla üye olmasanız bile, ''kazancının büyük çoğunluğunu dağıtan ve aktif olan'' bir referans ile üye olmanızı şiddetle tavsiye ederim! Çünkü referans gelirleri bazen çok ciddi meblağlar olmaktadır!

REFERANSLI LİNK (AKTİF)
https://freebitco.in/?r=50695853

Çok eskiden kullanırdım, hatta kazandıklarımı multiply sekmesinde buhar ederdim. Muslukların atasıdır diyebiliriz herhalde. Şifremi bulup giriş yapamadım, base ödül ne kadar acaba 8 satoshi falan mı?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri