Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Freebitco.in sitesi Fun token hakkında

Merhaba hocalarım. Siteye kayıt olmuştum çok önceleri şimdi cazibemi çekmeye başladı ve 1 ay önce kullanmaya başladım. Ve parayı Fun token e kilitleyerek faize koydum. Vade süresi doluyor ama sanirim yeni vade açmışlar. Diğer tarafta açılmamış şekilde gözüküyor. Acaba yarın Fun tokenleri satabilecek miyim? Daha önce deneyen oldu mu?

Screenshot_20230409-125448_Opera.jpg

Screenshot_20230409-125432_Opera.jpg

işlem yaptığınız yeri araştırdım ve güvenli bir yer olmadığı kanısındayım.
yarın (10.04.23) çekebileceksiniz
bu sitelere hiç yatırım yapmamanızda fayda var.
binance, mexc, kucoin, bybit gibi bilinen borsalara göz atabilirsiniz.
Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Merhaba hocalarım. Siteye kayıt olmuştum çok önceleri şimdi cazibemi çekmeye başladı ve 1 ay önce kullanmaya başladım. Ve parayı Fun token e kilitleyerek faize koydum. Vade süresi doluyor ama sanirim yeni vade açmışlar. Diğer tarafta açılmamış şekilde gözüküyor. Acaba yarın Fun tokenleri satabilecek miyim? Daha önce deneyen oldu mu?

Ekli dosyayı görüntüle 15876

Ekli dosyayı görüntüle 15877
Ben şimdi üye oldum,sonuçu merak ediyorum

Fun tokenlar üzerinden işlem gecikmeleri buglar vardı son durum ne bilmiyorum lakin Vonzarovich hocamın da dediği gibi çok eski bir site ve genelde şans oyunu sistemi üzerine kurulduğu için ne derler her zaman kasa kazanır :) Bundan dolayı üzmeyecek meblağlarla siteye girilebilir aksi takdirde site ödemesinden olmasa da kazanma hırsından sıfırlanabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri