Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Freebitco.in Yüksek Kazanma Taktiği

Merhabalar Arkadaşlar,

uzun sürelerdir, freebitco.in sitesi için taktikler araştırmalar formüller bulmaya çalıştım, ve bir test hesabımdan sıfırdan iki haftaya kadar neler yapılabilir sizlere anlatmak istiyorum sizlerden ufak yatırımlar ile bu taktikleri kullanarak günlük en az %10-15-20 civarı rahat kazanabilirsiniz, yeterki aç gözlülük yapmayalım.

evet taktiğimiz nedir anlatayım,

arkadaşlar, her saat başı 5 satoshi civarı veren bu güvenilir sitede 1000 satoshi civarı bir biriktiriyorsunuz ( hiç yatırım yapmayacaklar için ) sonrasında her saat başı tıklayıp aldıgımız 5 satoshi sonrası MULTIPLY BTC kısmına gelerek MANUAL BET ve BET AMOUNT kısmına 10 satoshi yazıyoruz BET ODDS 2.0 kalıyor devamlı BET HI üzerinden oynayacağız, bir kere tıklıyoruz ve 10 satoshi geldi ise 1 saat sonra yine ücretsiz 5 satoshiyi aldıktan sonra aynı taktik, gelmedi ise şöyle MANUEL BET ve BET AMOUNT 10 sathoshi BET HI bastık gitti 10 satoshi sonrası x4 (40 satoshi ) yapıyoruz ve BET ODDS kısmını 1.8 çekiyoruz yine gelmedi ise x4 yapıyoruz (160 sahoshi ve buda gelmedi ise x4 640 sahoshi ile 1.5 çekiyoruz ancak 1000 satoshi varsa BET ODDS 1.3 çekmek daha garanti olabilir. ben oynadıklarımda hiç 3.kısma kadar bile gitmedi diyebilirim sizlere örnek resimler ile destek vereceğim, tüm soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

ayrıca mail adresinize günlük 1-2 civarı siteden mail gelcek bu mailde 1 FREE SPIN yazar en altta tıklayıp doğrulamayı yaparsanız güzel hediyeler veriyor bana 50-500-5000 satoshi gibi hediyeler çıktı.

ref link : https://freebitco.in/?r=41514929

refden üye olunca MULTIPLY kısmında harcananların yarısını bana yani ref oldugunuz kişiye veriyor, bende size bana gelenin yarısını vereceğim.

burda en önemli konu bakiyenize göre hareket edebilmenizi ayarlamanız örnek vericek olursak

1000 satoshi varsa 10 satoshi ile x4 giderek
5000 satoshi varsa 30 satoshi ile x4 giderek
10000 satoshi varsa 50 satoshi ile x4 giderek ilerleyelim.

bunları her zaman 1 saatlik ödülü aldıktan sonra yapmalıyız.

ayrıca bunları yaparken eğer kazanamazsak BET ODDS değerini 2,0 dan 1,8, 1,5 ve 1,3 gibi ayarlamayı unutmayın.

teşekkür ederim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri