Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

FTX Pro ile ETH Ağında Fee Ücreti daha az nasıl ödersiniz?

immortal_code

Yarbay
Moderatör
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz Eth ağında fee ücretleri oldukça fazla bu yüzden bu işlemi daha ucuza nasıl yapabiliriz sorusunun cevabı için bir öneri sunacağım ;
en masrafsız yolla Metamaska ETH transferi nasıl yapılır. Bildiğiniz üzere ETH ağı çok pahalı ve doların ülkemizdeki değerini düşününce transfer feeleri küçük yatırımcıların belini bükmektedir. Gelin beraber ETH larımızı az bir ücretle sıcak cüzdanımıza nasıl yollayacağımıza bir.bakalım.

Uygulamamızın adı Blockfolio. Eskiden bu uygulama üzerinden insanlar portfoliolarını yönetiyorlardı. FTX borsası bu uygulamayı satın aldı ve artık transferlerimiz için de kullanabiliyoruz.

Uygulamayı indirdikten sonra para yatır seçeneğimiz var. Bundan önce sizden kimlik doğrulama ve telefon numarası doğrulama gibi işlemler isteyebilir bunları gerçekleştirin uygulama FTX güvenliği altında sürekli kullanılmaktadır.

Blockfolio dan ETH yatırma adresini alıyoruz ve FTX hesabımıza girip buradaki ETH larımızı bu adrese yolluyoruz. Gördüğünüz gibi komisyon 0 yani FTX ten uygulamamıza ETH transferinde komisyon ödemiyoruz.

ETH larımızı Blockfolio uygulamasına geldikten sonra Ethereuma tıklıyoruz, Ethereum cüzdanına tıklıyoruz ve para çekme seçeneğine tıklıyoruz.
Sonrasında çekeceğimiz miktarı yazıyoruz ve ileri tuşuna basıyoruz. Önümüze Ethereum adresini girin bölümü geliyor buraya Metamask cüzdanımızın adresini kopyalayıp yapıştırın. Bize işlemi onaylamamız için bir e-posta yollanıyor bu kodu girip devam ediyoruz.

En fazla 5 dk içerisinde ETH larımız Metamask cüzdanımıza geliyor. Ödediğimiz fee miktarı 0 ...

FKLYbqtXMAERf2c
FKLYje6XIAExvln

Allah allah çok şaşırdım gerçekten. Harika bir bilgi. $30 - $40 işlem ücretinden kurtarıyorsunuz insanları.

benim anlamadığım ERC20 her adres bir hesap şeklinde çalışır
bu gönderim ücretlerini kendisi karşılıyor anlamına gelir.
blokchain 1.0 falan olsa anlarım lakin ethereum ve bnb böyle çalışmamakta.
şaşırtıcı bir bilgi test etmedim bu aralar test edebileceğimi sanmıyorum umarım kalıcı bir yöntem olur uzun bir süre.
Paylaşım bu dedirtecek tarzda bir bilgi Teşekkürler.

benim anlamadığım ERC20 her adres bir hesap şeklinde çalışır
bu gönderim ücretlerini kendisi karşılıyor anlamına gelir.
blokchain 1.0 falan olsa anlarım lakin ethereum ve bnb böyle çalışmamakta.
şaşırtıcı bir bilgi test etmedim bu aralar test edebileceğimi sanmıyorum umarım kalıcı bir yöntem olur uzun bir süre.
Paylaşım bu dedirtecek tarzda bir bilgi Teşekkürler.
Hocam FTX borsasında eth ağında işlem yapmadım , şu an cüzdanımda bu işlemi yapabileceğim coin \ token yok. Değerleri bir bilgi olduğunu düşündüğüm için paylaşım istedim. İşlem yapınca mutlaka tekrar bilgilendireceğim..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri