Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GAL Coin

GAL coini ben de Paribu'ya giriş yaptığımda fark ettim. Öncelikle tüm Galatasaray'lılara hayırlı olsun. Yatırım yapılıp yapılmayacağı konusunda fikir beyan edemem. Galatasaray'ın sportif başarılarının coinin değerini etkileyeceği akla yakın bence. Diğer taraftan kripto paraların değeri arz talebe göre değişiyor. Burada Galatasaray taraftarının takımına destek vermek amacıyla GAL'A yatırım yapması beklenebilir. En azından kulübün böyle bir beklentisi olacaktır. Bu coinin nasıl kullanılacağına gelirsek Gs Store mağazalarından alış veriş yaparken kullanılabilir örneğin. Üyelerin aidatlarını ödemeleri için de kullanılabilir. Coini geliştirenler elbette geleceği için bir takım planlamalar yapmışlardır. GAL'IN nasıl bir grafiği olacağını hep birlikte göreceğiz.

Hedefleri her zaman dünya ölçeğinde olan bir kulübümüzün mali gücünü artırma çabası bu , malum..Ülkemize en büyük başarıları yaşatmış bir takım. Pandemi döneminde seyircisiz maçlar kulüpleri fena halde zora sokuyor. Ben bir taraftar olarak ilk fırsatta bir miktar almayı düşünüyorum.Biraz duygusal da olabilir bu tercih tabii ki ama ufaktan destek olmak da iyidir. Corona kabusu biterse her şey mutlaka daha güzel olacak. Şu an bekleme, izleme,sabırlı ve güçlü olma zamanı.

Takılmayın fazla teknik detaylara hocam... Diğer madeni paralardan yok aslında farkı . Alım -satım yönünden söylüyorum elbet... Yakaladınız mı fırsatı alın-satın keyfinize bakın . Burada da neticede kar-zarar kardeş.

Akşam ve gece saatlerinde hiç bir hareket yok iken hareket marjı birden büyümüş. 40-48 Tl arası marj nereden bakarsanız bakın harika.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri