Galatasaray Coinmarketcap’te

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Cryptography: Bir bilginin istenmeyen kişiler tarafından erişilmesini engelleyebilmek için kullanılan şifreleme tekniğidir. Kriptografi, kripto para işlemlerinde, gizliliği, güvenliği ve doğruluğu sağlar.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
2019 yılında Galatasaray spor kulübü tarafından Socios.com ile iş birliği anlaşması imzalanmış, bu kapsamda Galatasaray Fan Token (GAL) piyasaya sürülmüştü. GAL, popüler veri takip sitesi Coinmarketcap.com’da listelenmeyle beraber ciddi bir işlem hacmine ulaştı.

Socios.com & Chiliz Galatasaray spor kulübünün yanında Juventus, West Ham United, A.Madrid, Roma gibi Avrupa’nın büyük takımlarıyla iş birliği içerisinde ve aynı Galatasaray’da olduğu gibi onlarında tokenlarını piyasaya sürdü.

Galatasaray fan Token toplamda 10 milyon adet üretilmiş olup Coinmarketcap verilerine göre bu makalenin yazıldığı zamanda 2,16 dolardan (18,16 TL)’dan işlem görmektedir. Coinmarketcap üzerinde verilerinin yayınlanmaya başladığı andan itibaren 5,04 dolarlık (34,29 TL)’den işlem görmeye başlamış, ancak bu süreçten sonra düşüş trendine girerek şu anki seviyelerine gerilemiştir.

Socios.com altyapı planına göre bir taraftar ne kadar çok takımının tokenına sahip olursa, karar verilmesi için sunulan kararlarda o adar etkili olabiliyor. Bir nevi her token, karar için bir oy denilebilir. Ancak bu tokenların kulüp kararlarında etkinliği hala bir bilinmez.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001420 Bitcoin verilmiştir

Üst