Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gangs of London 2020 (DİZİ)

burk1

Uzman Çavuş
2020’nin en çok ses getiren dizilerinden Gangs Of London, uluslararası çetelerce parçalara ayrılmış günümüz Londra’sında geçiyor. Bölgede 20 yıldır gücü elinde tutan Finn Wallace (Colm Meaney), bir suikast sonucu hayatını kaybeder. Bu olay sonrası masada bütün dengeler değişir ancak suikastı kimin azmettirdiği belli değildir. Çeteler arası barışın pamuk ipliğine bağlı olduğu bu durumda Finny’nin oğlu Sean Wallace’da (Joe Cole) intikam peşine düşünce olaylar daha da çözülemez bir noktaya gider.

IMDb puanı ise 8.6’dır

Şiddetle tavsiye ederim, Peaky Blinders Dizisinde ki John Shelby karakteri ile ismini duyuran Joe Cole yer alıyor..

Dizi izleme listem baya azalmıştı ve yeni diziler arıyordum. Gangs of London serisini daha önce hiç görmemiştim. Listeme ekledim en kısa sürede kontrol edeceğim. Teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri