Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gate.io Borsasında KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

yecele

Tuğgeneral
Merhaba arkadaşlar bundan önce Gate.io borsasında nasıl üyelik açacağınızla ilgili bir konu açmıştım. Eğer üyeliğiniz yoksa ziyaret etmenizi öneririm.

Şimdi gelelim üyelik açtıktan sonra kimlik doğrulama yani KYC işlemine.

Ekranımızın sağ üst tarafında bulunan Ekli dosyayı görüntüle 5228 kısımda profilin üzerine geliyoruz. ( Soldan 3. sıradaki )
Buradan KYC ( ID Doğrulama ) işlemini seçiyoruz. Sol tarafta kimlik bilgileri doğrulama sağ tarafta da selfie işlemlerinin yer aldığı kısım var. Her ihtimale karşı ( Yüksek işlemler sonrası anlık sıkıntı çekmemek, dert sahibi olmamak için ) iki doğrulamayı da yapmanızı öneririm.

1620696900874.png

Soru cevaplara bakalım.

S: Kimlik doğrulama işlemi yapmadan para yatırıp, çekebilir miyim?
C: Para yatırma işlemi yapabilirsiniz ama para çekme işlemlerini yapabilmek için kimlik onayına ihtiyaç var.

S: Hesabımı doğrulattım ama hala mevcut bir coinde çekim limiti düşük, ne yapabilirim?
C: Destek üzerinden ulaşarak ilgili coinin maksimum çekim miktarının arttırılmasını isteyebilirsiniz.

S: Fotoğrafları herhangi bir format ve boyutta yükleyebilir miyim?
Y: Hayır, gerekli olan formatlar; .jpg ve .png formatlarıdır. Bunların dışı onay işlemine gönderilmez reddedilir. Ve yükleyeceğiniz fotoğrafların boyutu 4 MB boyutundan küçük olmalıdır.

S: Tüm bu işlemleri yaptım ne kadar sürede onaylama işlemi tamamlanır?
C: Yoğunluk harici 30 dakika ile 12 saatlik bir süre dilimi var onay aşamasında. Kişiden kişiye değişiyor, sebebi fotoğrafların netliği ve o anki işlem yoğunluğuna bağlanabilir. Süreç uzadıysa mail atabilirsiniz.

S: Onay aşaması nereden kontrol edilir?
C: Yukarıdaki ekrana gelerek onaylanıp onaylanmadığını görebilirsiniz.

S: Öz çekim nasıl olmalıdır?
C: Sitenin isteği dirseğinizin yukarısının görünmesi.

Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin.

Hocam merhaba gate uygulamasına normalde giriyorum yatırımda mevcut uygulama çıkış yaptı sonra tekrar girdigimde hesapta bakiye yoktu kyc de yapmıştım oda görünmüyor acaba sorun nerede yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Hocam merhaba gate uygulamasına normalde giriyorum yatırımda mevcut uygulama çıkış yaptı sonra tekrar girdigimde hesapta bakiye yoktu kyc de yapmıştım oda görünmüyor acaba sorun nerede yardımcı olabilir misiniz lütfen?
farklı üyelik ile girmiş olabilirsiniz genelde yapılan bir yanlış

Gateio kullanmasında yardımcı olabilirmisiniz?
siz sorun yaşadığınız kısımları sorun yardım gelecektir.

ilk olucak anlatım için gerçekten teşekkürler çok yardımcı oldu fakat onay süresi uzun sürüyor sanırım dünden beri bekliyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri