Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gate.io Borsasında PlatON ( LAT ) Listeleme Oylaması Başladı

yecele

Tuğgeneral
1622030441552.png

Merhaba arkadaşlar. Gate.io borsasında PlatON ( LAT ) tokeni için listelenip listelenmeyeceği noktasında oylamalar başladı. Verdiğimiz linkten üye olabilirsiniz. Üyelikten sonra sormak istediklerinizi konu altlarından bize iletebilirsiniz.

PlatON oylamasıyla birlikte bizleri sürprizler de bekliyor. Oylama yapabilmek için GT tokenlerinizin 14 günlük ortalamasıyla oylama puanı kazanıyorsunuz ve oylamaları bunlarla yapıyorsunuz. Oylama sonucu listelenme olursa kazanacağınız ödüllere bakalım.

1- Eğer PlatON oylaması 10 milyon oyu geçer ve listelenirse oylamaya katılanlara 2.500 LAT tokeni dağıtılacaktır.

2- 600 kişiye kadar PlatON yatırımı yapanlara 1.500 LAT tokeni dağıtılacaktır. 1. etkinliğe katılacak puanınız yoksa üzülmeyin bu etkinlikle para aktarımı yaparak siz de kazanabilirsiniz. Burada ilk 600 kullanıcıyla sınırlı o yüzden erken kalkan yol alır. Unutmayın 199 LAT sınırı var. Daha aşağısındaki yatırımlardan ve 600 kişinin dışına kalan yatırımlardan ödül talep edilemez.

3- 150 LAT için twitter etkinliği yapılacaktır. 7 günlük bir twitter etkinliği yapılacaktır. Beğeni, twit, RT yapanlar arasından 10 şanslı kullanıcı seçilerek 30 dolar değerindeki 15 LAT hediye edilecektir.

4- Telegram etkinliğinde 250 LAT dağıtılacaktır. Telegram grubundaki AMA etkinliğindeki soru cevaplarda airdrop yapılacaktır. Detaylı bilgi için resmi twitter kanalını inceleyiniz.

Oylamalara katılmak için KYC gereklidir, VIP seviyesi gerekmemektedir.

Sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa yukarıdaki linkten üyelik almayı unutmayınız.

gte.ıo uygulaması ben acıkcası cok beyendım butun token ve coın lerı gostertıyor ve bedava referens ve guzel bonuslarda verıytor ben cok beendım sızede onerırım herhalde googleden de gırebılıyorsunuz ben denemedım ama yourumdan sonra denıyoecem

gte.ıo uygulaması ben acıkcası cok beyendım butun token ve coın lerı gostertıyor ve bedava referens ve guzel bonuslarda verıytor ben cok beendım sızede onerırım herhalde googleden de gırebılıyorsunuz ben denemedım ama yourumdan sonra denıyoecem
Yukarıdaki linkten de referans indirimiyle üyelik alabilirsiniz, almadıysanız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri