Gate.io Borsasından Solanium Startupı

  • SPV: Tüm blok zincirini indirmek yerine sadece blok başlıklarını kullanarak basitleştirilmiş ödeme doğrulama özelliğidir.

yecele

Albay
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)


0.00027581
  • 0.00000000  
  • #1
1622323690580.png

Gate.io borsasında başlayan Solanium (SLIM) startup projesi 10 saat sonra bitecek ve listelenmesine başlanacak. Gate.io borsasına link üzerinden üye olarak giriş yapabilirsiniz.

Solanium, Solana blok zincirinde oluşturulmuştur. Merkezi olmayan borsa, yönetişim, stake etme, launchpad gibi bir çok özelliklere sahiptir. Solanium'un vizyonu UI ve UX açısından kullanımı kolay bir platform oluşturmaktır. Bu şekilde Solana da daha çok tanınabilir bir blockchain olacaktır. Solanium, çalışma teknolojisine sahip ilk launchpaddir. Bu halka açık satışta kendi platformları tarafından desteklenmiştir, IEO veya IDO sağlayıcısıyla değil. Bu platform gelecekteki lansman ve projeler için de whitelist ve Kimlik Doğrulama Sistemi desteğini ve gelecekte telegram entegrasyonunu kullanarak kullanıcıları bildirilerle bilgilendirip platformun içinde tutmayı hedeflemektedir. Bu şekilde kullanıcılar yeni lansmanlardan daha erken haberdar olacaktır.

Startup için 188.983 adet SLIM ayrılmıştır, ön satış ücreti 0.2 dolardır. Bu startupa katılmak için VIP1 ve üstü seviyeye ihtiyaç vardır. Satın alım limiti VIP seviyesinin karesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Kullanıcılar startupa katılmak için USDT kullanacaktır.

SLIM startupı ile birlikte retweet kampanyası da yapılacaktır. Twitter hesabından yayınlanacak olan soruyu doğru tahmin eden 10 kişi 50 dolar kazanacaktır, toplam ödül havuzu 500 dolardır. İlk gelen kazanır! Kullanıcıların hepsi tüm çekilişlere katılabilirler yalnız ödül kazanırlarsa 14 gün boyunca başka etkinliğe katılamazlar. Ödül kazananların KYC tamamlaması şartı aranıyor. KYC nasıl tamamlanır sitemizde bulabilirsiniz.
 

Bu konudan yecele isimli kullanıcıya 0.00000582 Bitcoin verilmiştir

Üst