Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gate.io Borsasını Kullanacaklara Önemli Bilgi

Az önce 1.5M shiba çekmeyi denedim, tüm shiba komisyona gittiği gibi -500K Shiba borçlandırıyor birde şaka gibi
@Juf 'un dediği gibi ALGO en mantıklı seçenek gibi duruyor hocam 0,1 ALGO bir komisyon ücreti var. Minimum gönderim ise 0,2 ALGO şeklinde. Sanırım hepimize bir 'gate.io' dan kaçma isteği geldi. Ben tutmaya karar verdim içeride bakalım ne olacak.

@Juf 'un dediği gibi ALGO en mantıklı seçenek gibi duruyor hocam 0,1 ALGO bir komisyon ücreti var. Minimum gönderim ise 0,2 ALGO şeklinde. Sanırım hepimize bir 'gate.io' dan kaçma isteği geldi. Ben tutmaya karar verdim içeride bakalım ne olacak.
Bende tutma taraftarıyım. Bir süre daha bekleme kararı verdiğim için başka para birimine çeviremem. Bekleyeceğiz bakalım

Aslında ben tutardım borsada fakat böyle yapınca soğuttu, diğer coinleride faiş fiyat getirse içeride kalırız.

Az önce 1.5M shiba çekmeyi denedim, tüm shiba komisyona gittiği gibi -500K Shiba borçlandırıyor birde şaka gibi
Acayip bir terbiyesizlik bu ya. Büyük saçmalamışlar. Gözümde güvenilirliği zedelendi bugün Gate.io'nun.

@Juf çok yüksek bakiye olmamasına rağmen içime kurt düşürdünüz hocam. Ben de an itibariyle Binance'a ALGO aracılığı ile aktardım. Geçerken şans eseri bir düşüş oldu komisyon oranı da çok fazla etkilememiş oldu.

@Juf çok yüksek bakiye olmamasına rağmen içime kurt düşürdünüz hocam. Ben de an itibariyle Binance'a ALGO aracılığı ile aktardım. Geçerken şans eseri bir düşüş oldu komisyon oranı da çok fazla etkilememiş oldu.
Dediğim gibi hocam, yaptıkları doğru değil.
ALGO transferinde 2 dolar kaybım oldu sizde ne kadar bir kayıp oluştu.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri