Geçtiğimiz Günlerdeki Cardano ($ADA) Yatırımları. Cardano Yapay Zekaya (AI) Giriş Yapıyor

  • Pre-mining: Kripto para piyasaya sürülmeden önce kripto para birimi kurucusu tarafından paranın bir bölümünün çıkarılmasıdır.

gkkrlmz

Üstçavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Bağış Yapan Üye


0.17235843
  • 0.00000000  
  • #1

cardano-coin-nedir.jpg

Geçtiğimiz Günlerdeki Cardano ($ADA) Yatırımları. Cardano Yapay Zekaya (AI) Giriş Yapıyor​Cardano (ADA) ekosisteminde Dikkate değer gelişmeler olmaya devam ediyor. Altcoin Buzz’un takipçilerine yaptığı bilgilendirmede Cardano (ADA) güncellemelerine göz attı.

Cardano bu hafta eSpor ve oyun şirketi olan Rival İle Ortaklığını duyurdu. Cardax ta Cardano’daki platformu için kamu finansmanı aldı. Cardano’nun yakın zamandaki ortaklıklarını inceleyelim.

Cardano Ve Rival Ortaklığı​


Geçtiğimiz hafta Cardano, eSpor ve oyun platformu olan Rival ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık, Rival'ın sahip olduğu spor serilerini sergileyen NFT'leri transfer etmeyi, kolaylaştırmayı ve yaratmayı hedefliyor.

Bu ortaklık her iki taraf için de iyi bir yatıırım olarak değerlendiriliyor. Cardano için dünya çapında 2,8 milyar oyuncunun bulunduğu bir ekosisteme giriş anlamına geliyor. Bu nedenle, Rival, İngiltere Premier Ligi (EPL) kulüpleri de dahil olmak üzere en iyi müşterileri listesine ekleniyor. Detroit Pistons gibi NBA takımları ve Seattle Seahawks gibi NFL takımları gibi.

Cardano Vakfı CEO'su Frederick Gregaard da Rival ile olan ortaklık hakkında şunu söyledi:
Dünya çapında 2,8 milyar oyuncudan oluşan bir pazara girmenin daha iyi bir yolu var mı? “Oyuncular, sanal para birimi uygulamalarını içeren en eski oyunlardan bazılarıyla, tokenleştirmeye zaten aşinalar. Rival ile ortaklığımız birçok yönden doğal bir adım” dedi.'

Cardax, Cardano Platformu için Kamu Finansmanı Aldı​


Açılanan raporlara göre, Cardax 9 milyon dolarlık bir ön satış ile kamu finansmanı turunu tamamladı. Cardax, $ADA tokenlerini diğer kriptolarla takas etmeye odaklanan Cardano'da merkezi olmayan bir borsadır (DEX). DEX, fonları borsayı büyütmek ve platform başlatıldığında yeterli likidite sağlamak için kullanmayı planlıyor.

“Cardax'taki işlemler akıllı sözleşmelerle gerçekleştirilecek. Cardax merkezi olmayan borsayı, size her zaman iki varlık arasında fiyat teklif etmeye istekli bir robot olarak düşünebilirsiniz.”
Açıklamasında bulundu

Cardax'ın kurucusu Ryan Morrison da şu yorumu yaptı:

Cardax token satışıyla ilgili benzersiz olan şey, diğer kripto projelerinden farklı olarak VC'lerin, en başından beri Cardax Topluluğunun bir parçası olan bireylere öncelik vermek için dışarıda tutulmasıdır.

Cardano Ortakları, Sağlığı Yapay Zekaya (AI) Uyandırıyor​


Cardano'nun Awakening Health ile ortaklığını ortaya çıktı. Böylece Cardano'nun Yapay Zeka (AI) alanındaki bir katılımcı oldu.

Awakening Health, “Grace” adlı çok işlevli bir android robotun yapımcısıdır. Android robotu, iyileşen yaşlı hastalara birincil tıbbi bakımını sağlamak üzere programlanmış Asyalı bir kadın sağlık çalışanıdır.

Ayrıca Grace, İngilizce, Korece ve Kantonca konuşabilmektedir. Optimum düzeyde bir sosyal farkındalık sağlamaktadır bunun yanı sıra etkileşimi ölçmekte ve empati ile karşılık vermektedir. Ek olarak robot, hastanın göğsüne yerleştirilmiş bir termal kamera kullanarak ateşini ölçmek gibi temel tıbbi işlevleri yerine getirip bazı teşhis önerilerinde bulunmaktadır.


SingularityNET CEO'su Ben Goertzel de şunları söyledi:
“Grace, Covid 19 ile mücadelede yer alan ön saflardaki çalışanların yükünü azaltmada faydalı olacaktır.
 

Bu konudan gkkrlmz isimli kullanıcıya 0.00000420 Bitcoin verilmiştir

Batis

Çavuş
Level 1 (1X)


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #2
Ada yani Cardano geleceğin coini bence sürekli gelişiyor
 

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Daha Önce Okuyan Kullanıcılar (Toplam Kullanıcı : 5)

Bu Konuyu Yanıtlayan Kullanıcı ( 1 ) Tümünü Gör

Üst