Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Geleceğin Defi projesi : Mobox

Geçtiğimiz günlerde Mobox adlı bir Defi projesi başladı.

Moboxun şuan ki kur fiyatı 1.58 dolar.

Moboxta
2 farklı yatırım var. Bunlardan biri klasik Pool (LP) diğeriyse madencilik(MOMO) madenci satın alıyorsunuz ve satıyorsunuz.
Ama bir özelliği var.
Madencilerin bir özelliği var oda şu ; Madencileri proje sahipleri satmıyor. Müşteriler kendi arasında pazar oluşturuyor.
Bunlar nasıl alınıyor derseniz de. Sitede bir kutu kısmı var bu kutu ile madenci alabiliyorsunuz ancak bence riskli çünkü anahtarın fiyatı yer değiştiriyor oda borsada var.
Bu anahtar şuan 89 dolar ve bu anahtarla pazar fiyatına göre min. 40 maximum 12000 dolarlık madenci çıkabiliyor. Ve sizde ister satıyor ister kullanıyorsunuz.

Ben madenci satın aldım ve biraz kastım. 40 dolara aldım ve 1 haftada 4 mobox kastı :D + bu madenciyi dün 51 dolara sattım.

Yani açık pazar oluşuyor. Ben hiçbir Defi projesinde görmedim.

Diğer Defilerde olmayan bir şey daha söyleyelim. Site içi oyunlar var. bu oyunlar ile ücretsiz olarak mobox kazanabilirsiniz :D

Oyunlardan biri BTC nin fiyatını tahmin etme 2 dakikada fiyatı yükselecek mi ? Düşecek mi ?

Diğeri size 1 milyon dolar veriliyor ve paranızı arttırmanız isteniyor.

Sonuncuda fiyat tahmini.

Bence çok önemli bir proje

YTD iyi günler

Biraz daha ayrıntıya girmeniz güzel olurdu, site adresi gibi en basitinden. Güzel anlatmışsınız incelemeye alacağım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri