Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gelecek Vadeden Altcoinler #4

Gelecek Vadeden Altcoinler #4

Evet arkadaşlar 4. konumuzu da hayırlısı ile yazıya dökme fırsatı yakaladık,
Google üzerinde genel olarak yeni yatırımcılar yatırım tavsiyesi veren siteler arıyorlar.
Biz bu yazıda buna tamamen karşı olduğumuzu belirtelim ve sitemizde detaylı yazılar bulabileceklerini tekrar belirtelim.

Evet unutmadan bir şey daha gelecek vadeden altcoinler gibi terimleri çok arayan yatırımcılarda var, Kıymetli kardeşlerim, Kimse babasının hayrına size tavsiye vermez emin olun yatırım yapmıştır. Yada bir reklam çalışması vardır.

Bana diyeceksiniz yav neden sen yapıyorsun o halde :) bunları da kanıtlayacağım, hepsini belgeleri ile anlatacağım. Özellikle 40 yaş altı kardeşlerim sizler güzel okuyun.

Bu konuda gelecek vadeden bir birim olan Nervos Network ( CKB ) Biriminden detaylı bahsetmeye çalışacağım.
Öncelikle Gelecek vadeden coinler arasına alarak bunu böyle lanse etmek mantıklı mı?
Günümüzde Dent, Hot, Doge, Shiba, Caiz Coin :D gülmekten yazamıyorum, Bu birimlere yatırım yapan arkadaşlar var. Tabi ki Mantıklı :D

dennis weening lol GIF by SBS6

Bu yukarıda bahsettiğim Kripto Para birimlerine yatırım yapan arkadaşlar şimdi Kripto Para Forumları içerisinde sessiz sessiz dolaşıyor olabilir :)
Öyle bir giriyorlar ki gözü kapalı bir şekilde çok güvenerek bir yukarı bir aşağı resmen sallanıyorlar tabi kazananlar uyanık az bişi kazanıp Lan bırakkk diyip kaçıp kurtarıyorlar diğeri ise taklaya geliyor arkadaşlar.. Aşağıdaki resim sanırım bunu güzel anlatacak

funny gifs lol GIF

Önce belgeleri ile sunalım bunları ne bir eksik ne bir fazla.
Mart ayında sanırım yetkililerden @Vonzarovich 'in bir temel inceleme yapar mısın hocam diyerek beni tanıştırdığı Kripto Para 'dır.
Hemen incelemeye başladım, Kendi incelemelerim baya derindi ama şurada @yecele hocamızın yaptığı inceden bir inceleme mevcut
Nervos İnceleme Azda olsa sizlere fikir verecektir.
Yakın dönemlere ait birde Teknik Analiz Grafiği paylaşılmış. ne alaka diyeceksiniz inceleyin.
Birde şurada tarih var bunları bizler arka planda konuşuyor inceliyor ve güvendiğimiz kripto para birimlerinin paylaşımlarını yapıyoruz.
Dikkat edin arkadaşlar sitemizde bir kripto para birimi çok dilleniyor ise arkada sağlam bir ekip o kripto para birimini inceliyordur.
Yinede kimseyi yönlendirmez tecrübelerimizi konuşuruz, Ne oldu ne bitti ne yaptık gibilerinden.
Böyle yapmamızın en büyük sebebi insanların yatırımlarını zarara uğratmamaktır.
Bakın birde Treni kaçırmak diye bir konu açmışız :) yani bizde treni kaçırmışız
Peki neden treni kaçırdık, Gelecek Vadeden Altcoinler $3 yazımız da belirtmiştim aslında ben kısa vade alım satım yapan biriyimdir diye.

0,00980000 Yüklü bir miktar alım yaptım ve devamında 0,01200000 gibi bir fiyattan çıktım. fazla beklemedim. zaten bundan 3-5 gün sonrasında koptu film. aldı başını gitti :) treni burada kaçırdık. bu gibi durumlara alışmamız gerekiyor arkadaşlar. buraya kadar gerçek deneyimler ve incelemeler olduğunu sizlere göstermek istedim, ' ki zaten sitemizde kalitesiz hiç bir şeyi sizlerin huzuruna sunmuyoruz.

Nervos CKB Artıları
  1. Boş Olmayan Bir Proje
  2. 90'ın Üzerinde Takım
  3. 3 Kurucu Ortak ve Hepsi Kaliteli İşler Başarmış.
Daha Fazla Detay İçin

Nervos CKB Eksileri
  1. Yetersiz Dökümantasyon
  2. Proof Of Work
  3. Eagleson Algoritmasının Daha İyi Anlatımı Olabilirdi.

Aslında üzerine konuşulacak pozitif şeyler olduğu kadar negatif durumlarda söz konusu bu konuda kararınızı kendiniz vermeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Bana derseniz şuan fiyat 0.020$ Seviyelerinde, Buradan yatırım yapılabilir mi uzun veya kısa vade olarak :) Girmem alınacak fiyat benim için her zaman dip seviyedir sabırla bekler ve en dip seviyelerde girebilirim YTD

Bu Kripto Para sitemizde detaylı olarak sanırım 8-12 kişi tarafından inceledin ve sorun bulunmadı, Gereksiz Shiba benzeri yada şöyle söyleyim shit coinlere gireceğinize kaliteli kripto para birimlerine yatırım yapın.

Site genelinde olduğu gibi bu konuda da sizlere net bir bilgi vermemekle birlikte kendi deneyimlerimi aktardım ve Dip bir seviyeden yakaladığım anda tekrar güzel bir alım yapmayı hedefliyorum.

Arkadaşlar beklentiyi yine de büyük tutmamak gerekir. Bunlar benim tespitlerim lütfen sizlerde fikirlerinizi belirtin...

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Kendi birikimlerinizi yönetecek düzeyde bilgiye sahip değilseniz Lütfen Kripto Para Piyasasından Uzak Durun.

Keyifli Forumlar

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx