Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gelecek Vadeden Altcoinler #5

Gelecek Vadeden Altcoinler #5

Evet arkadaşlar 5. konumuzda yine birlikteyiz,
Google üzerinde genel olarak yeni yatırımcılar yatırım tavsiyesi veren siteler arıyorlar.
Biz bu yazıda buna tamamen karşı olduğumuzu belirtelim ve sitemizde detaylı yazılar bulabileceklerini tekrar belirtelim.

Bu yazının bir ayrıcalığı olacak arkadaşlar, gelecek vadeden altcoin olarak algılamayın bu yazıda bahsedeceğimiz kripto para birimini.
Daha çok Ethereum 'a benzer güvenli bir liman gibi düşünebilir.

Biliyorsunuzdur ama bilmeyen arkadaşlar için tekrarlamakta fayda var. Litecoin Kripto para dünyasında Yaratılan 2. Kripto Para birimidir.
Bu yüzden eski kripto para yatırımcıları genel olarak bilirler ki Litecoin 1 geri 2 ileri yapar :)

Benim bununla alakalı anılarımda var forumda daha önceleri anlatmıştım, Acelem yok güzel bir yatırım yapıp günde ufak kar bıraksın derseniz Litecoin yatırımı uzun vadede düşünülebilir.

Kısa vadede ise ne öldürür ne güldürür unutmadan Litecoin yaratıcısı elindeki tüm liteconlerini sattığını duyurmuştu.

Günümüzde Market sıralaması sanırım 14-16 arası gidip geliyordu.

Hareketli bir kripto birim düşünüyorsanız daha önce bir yazıda BNB anlatmıştım BNB ile kısa vadede sıkı takip ile güzel kar elde edebilirsiniz.

neyse bu yazıda sizlere Litecoin Artı ve Eksilerini anlatmayacağım Bitcoin ile aynı altyapıyı kullanan ve daha çok bölünebilen bir dijital para birimidir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Kısa vadede ise ne öldürür ne güldürür unutmadan Litecoin yaratıcısı elindeki tüm liteconlerini sattığını duyurmuştu.
Hocam bunun meali nedir?

Geçenlerde de Litecoin tabanında oynanan bir blockchain oyununa denk gelmiştim. Ara ara benim de limanım. Duygusal bir bağdır yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam bunun meali nedir?

Geçenlerde de Litecoin tabanında oynanan bir blockchain oyununa denk gelmiştim. Ara ara benim de limanım. Duygusal bir bağdır yatırım tavsiyesi değildir.
Hocam şunu demek istiyorum küçük miktar yatırım ile bir şey beklemeyin :) ne öldürür ne güldürür.
Güzel bir yatırımda ise bir BNB, BTC, ETH olamaz ama iyidir.

YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri