Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gelecekte BNB

Para kavramı Lidyalılar ile başlamış günümüze başka formlara dönüşerek çoğalmış bir sistem zinciridir. Dünya da artık yeni bir çağa girmiş bulunmaktayız. Bu çağ sanal para çağı.

BNB para birimi Nedir?
BNB küçük bir sanal alandan başlamış ileride BTC kadar büyük olacağı düşünülen bir sanal paradır. Bu para Binance sisteminin kendi parası olmaktadır. BNB büyük bir para olmak için çok fazla çaba sarf etmektedir. Yatırımcıları her gün çoğalmaktadır. Elbette bir borsanın kendi para birimi olması da etkilir bu süreçte.

Gelecek elimizde bir tık ile hayatımız değişir. Burada yatırım tavsiyesi vermiyorum YTD sadece BNB hakkında kısa bir açıklama yaptım.
Gate.io nun kendi coini hakkında ne düşünüyorsunuz ?

NFT pazaro ve kendi ağın da gelişen proeje ve dexler ile gücüne güç katmaya devam edecektir , kolay kolay düşüp eriyeceğini pek zannetmiyorum işin doğrusu işlem ücretleri konusu da işin çabası yolunda .

Ethereum'un nasıl $5.000 ve 0,1 BTC hedefi varsa BNB'nin de mutlaka $1.000 hedefi olduğunu ve bu seviyeyi yakalayacağını düşünüyorum. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri