Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genel olarak musluk sistemleri nasıl işler ? Nasıl kazanç sağlarsınız

Merhabalar herkese bu konumda sizlere kısaca faucet nedir faucet sistemleri nasıl işler ve buralardan nasıl kazanç sağlaya bilirsiniz onu göstereceğim şimdiden iyi okumalar .

Öncelikle faucet ne demektir ?

Faucet dilimizde ki karşılığı musluk demektir , kısaca akan bir musluk var ve hepimiz bu musluktan bir miktar kendimize pay alırız . Kimi zaman bu musluklar saatlik , dakikalık veya bazen süre sınırı olmadan ola bilir . Süresine bağlı olarakta size bir miktar pay verir . Ortalama bir musluk sitesi 3 dakikalık 5 dakikalık ve 1 saatlik musluklardan oluşur .

Peki musluklardan nasıl kazanç sağlarız ?

Musluklara kazanç sağlamak için üye olmamız gerekir bu sitemim ne kadar gelişmiş ve basit olduğunun da göstergesidir aslın da . Kimi musluk , sadece cüzdan adresi isterken kimi de e posta doğrulmasına kadar yolu uzata bilir .

Örnek verirsek basit bir musluk sitesi
1.png

Sadece cüzdan adresi girerek kayıt oluyoruz

Giriş yaptıktan sonra size reklamlar ile bir catcpha karşılar

2.png

Robot doğrulaması çözdükten sonra da size belirli bir miktar ödülü cüzdanınıza anın da gönderir

Gelişmiş bir musluk sitesi nasıldır ?

Genellikle bu tarz da bir kayıt ekranı karşınıza çıkar

3.png

Faucet kısmı bu şekildedir

4.png

Genel de 1 – 5 arası bits çıkar

Faucet kısmına ek

5.png

PTC , kısa link geçme gibi görevler de vardır yani size ek kazanç sağlarlar .

Bu sistemlerin en iyi özelliği ise offerwalls barındırmasıdır aslında en iyi kazanç veren yer.

Offerwallslar ile ilgli daha önce açtığım konu tıkla git .

6.png

Çoğunlukla teklfiler kısmından kredi kazanırsınız ve kredilerinizi bits e dönüştürürsünüz

Bu bitsler de size geri para olarak döner .

Ayrıca bu sistemler aylık turnuva düzenler ben daha önce teklifler turnuvasında 50 dolar kazanmıştım J şanşlı olur ve emek harcarsanız güzel kazana bilirsiniz.

7.png

Peki bu sistemler scam mi , ödeme yapıyor mu yoksa dolandırıcı mı nasıl anlarsınız ?

Öncelikle

1. sitenin alan adına bakmalısınız örneğin

türkmusluk.xyz .cv .cz gibi siteler genellikle dolandırıcıdır .

2. Sistemi trust pilot da aratmalısınız ,

Trust pilot : site adı şeklin de ve yorumları incelemelisiniz .

3. Bir şey bulamadınız mı ? sistemi deneyin ortalama birkaç günde ödeme alırsınız J

Anlamadığınız bir konu varsa yorumlar da sormayı ve pm atmayı unutmayın herkese bol kazançlar .

Hocam bu işleri hiç bilmiyorum kafa yormaya değer mi kazançları?

Konuda kazanıldığından bahsetmişsiniz ama miktar bakımından tatmin eder mi?

Hocam bu işleri hiç bilmiyorum kafa yormaya değer mi kazançları?

Konuda kazanıldığından bahsetmişsiniz ama miktar bakımından tatmin eder mi?
Öğrenci ve evde boş vakti olan kişilere tavsiye ederim pandeminin başında bir oyun vardı pop slots diye günde 2 kere tetklifi bitirince +8 dolar bırakıyordu , yanında anketlerle 3 4k satoşi kazanıyordum diğer sistemlerden özellikle faucetcrypto da levelim 200 küsür 2k dan fazla doge çektim eğer boş vaktiniz varsa yanında tlm kastığımız alience world e baka bilirsiniz bunun ışında airdropları tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: BTC
şöyle bir site yapsak kazancımız da bi o kadar olur mu faucetcryptoda çok zaman harcadım ve baha kullanışlı ve kazandrıcı boş zamanınız varsa baya da etkili kazanç sağlayabilirsiniz

Bu tarz yerlere gerçekten vakit harcamak lazım. Tüm günü evde geçireceğimiz zaman mantıklı olabilir ama hem aktif çalışıp hem de buralarda yazı yazabilmek çok mümkün görünmüyor açıkçası

2017 yılından beridir faucet işleri ile uğraşıyordum boğa sezonunda bıraktım. Şu ana kadar kazandıklarımı harcamasaydım 0.5 BTC toplamış olabilirdim. Uzun vade için damlaya damlaya göl olur mantığı var. Dogecoin için zamanında iki tıkla 1 doge kazanabiliyordum, gerisini siz düşünün. Vakti olan ilgilenebilir. Kısa vade için ciddi rakamlar kazanacağınızı sanmıyorum. Uzun vade için etkili olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri