Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genel olarak musluk sistemleri nasıl işler ? Nasıl kazanç sağlarsınız

Size devamlı coin kazandığım en iyi 10 faucet sitesini yazayım referansımla üye olanlara teşekkürler

faucet siteleri uzun vade düşünülmesi gerekilerek kullanılmalıdır. aksi halde zamanınızın çoğunu elinizden alır verdiği miktar ile karşılaştırıldığı zaman zararda olduğunuzu anlarsınız. zaman bence en kıymetli hazine.

zamanında ben de çok uğraştım dogecoinleri satmasaydım harcadığım zamanlara değecekti ama olmadı =)

Merhabalar herkese bu konumda sizlere kısaca faucet nedir faucet sistemleri nasıl işler ve buralardan nasıl kazanç sağlaya bilirsiniz onu göstereceğim şimdiden iyi okumalar .

Öncelikle faucet ne demektir ?

Faucet dilimizde ki karşılığı musluk demektir , kısaca akan bir musluk var ve hepimiz bu musluktan bir miktar kendimize pay alırız . Kimi zaman bu musluklar saatlik , dakikalık veya bazen süre sınırı olmadan ola bilir . Süresine bağlı olarakta size bir miktar pay verir . Ortalama bir musluk sitesi 3 dakikalık 5 dakikalık ve 1 saatlik musluklardan oluşur .

Peki musluklardan nasıl kazanç sağlarız ?

Musluklara kazanç sağlamak için üye olmamız gerekir bu sitemim ne kadar gelişmiş ve basit olduğunun da göstergesidir aslın da . Kimi musluk , sadece cüzdan adresi isterken kimi de e posta doğrulmasına kadar yolu uzata bilir .

Örnek verirsek basit bir musluk sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 3758

Sadece cüzdan adresi girerek kayıt oluyoruz

Giriş yaptıktan sonra size reklamlar ile bir catcpha karşılar

Ekli dosyayı görüntüle 3759

Robot doğrulaması çözdükten sonra da size belirli bir miktar ödülü cüzdanınıza anın da gönderir

Gelişmiş bir musluk sitesi nasıldır ?

Genellikle bu tarz da bir kayıt ekranı karşınıza çıkar

Ekli dosyayı görüntüle 3760

Faucet kısmı bu şekildedir

Ekli dosyayı görüntüle 3761

Genel de 1 – 5 arası bits çıkar

Faucet kısmına ek

Ekli dosyayı görüntüle 3762

PTC , kısa link geçme gibi görevler de vardır yani size ek kazanç sağlarlar .

Bu sistemlerin en iyi özelliği ise offerwalls barındırmasıdır aslında en iyi kazanç veren yer.

Offerwallslar ile ilgli daha önce açtığım konu tıkla git .

Ekli dosyayı görüntüle 3763

Çoğunlukla teklfiler kısmından kredi kazanırsınız ve kredilerinizi bits e dönüştürürsünüz

Bu bitsler de size geri para olarak döner .

Ayrıca bu sistemler aylık turnuva düzenler ben daha önce teklifler turnuvasında 50 dolar kazanmıştım J şanşlı olur ve emek harcarsanız güzel kazana bilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3764

Peki bu sistemler scam mi , ödeme yapıyor mu yoksa dolandırıcı mı nasıl anlarsınız ?

Öncelikle

1. sitenin alan adına bakmalısınız örneğin

türkmusluk.xyz .cv .cz gibi siteler genellikle dolandırıcıdır .

2. Sistemi trust pilot da aratmalısınız ,

Trust pilot : site adı şeklin de ve yorumları incelemelisiniz .

3. Bir şey bulamadınız mı ? sistemi deneyin ortalama birkaç günde ödeme alırsınız J

Anlamadığınız bir konu varsa yorumlar da sormayı ve pm atmayı unutmayın herkese bol kazançlar .
bu konuda gereksiz bilgiler tarafından kurtarlılmış kısa ve öz anlaşılır yazı olmuş bu konuda bilgi edinmek isteyenlere ilaç gibi olmuş yazınız ellerinize sağlık

faucet siteleri uzun vade düşünülmesi gerekilerek kullanılmalıdır. aksi halde zamanınızın çoğunu elinizden alır verdiği miktar ile karşılaştırıldığı zaman zararda olduğunuzu anlarsınız. zaman bence en kıymetli hazine.

zamanında ben de çok uğraştım dogecoinleri satmasaydım harcadığım zamanlara değecekti ama olmadı =)
her dakika 0.2 doge veren siteler vardı 5dkda 1 doge ediyor hiç aldırmazdım bana saçma gelirdi toplayıp sattım hep dediğiniz gibi uzun vadede düşünülmesi gerek eğer satmasaydım topladığım her coini şuan belki zengindim ama işte şans be abi :d

Bu tür sitelerde Türkçe dil desteği malesef olmuyor. Sadece cüzdan adresini vererek kayıt yaptırmak güzel bi durum.

musluk siteleri çok az veriyor ben çogu musluk sitesini kullandım level sistemi olan musluk sitelerinden fazla kazanabilirsiniz ama.

Merhabalar herkese bu konumda sizlere kısaca faucet nedir faucet sistemleri nasıl işler ve buralardan nasıl kazanç sağlaya bilirsiniz onu göstereceğim şimdiden iyi okumalar .

Öncelikle faucet ne demektir ?

Faucet dilimizde ki karşılığı musluk demektir , kısaca akan bir musluk var ve hepimiz bu musluktan bir miktar kendimize pay alırız . Kimi zaman bu musluklar saatlik , dakikalık veya bazen süre sınırı olmadan ola bilir . Süresine bağlı olarakta size bir miktar pay verir . Ortalama bir musluk sitesi 3 dakikalık 5 dakikalık ve 1 saatlik musluklardan oluşur .

Peki musluklardan nasıl kazanç sağlarız ?

Musluklara kazanç sağlamak için üye olmamız gerekir bu sitemim ne kadar gelişmiş ve basit olduğunun da göstergesidir aslın da . Kimi musluk , sadece cüzdan adresi isterken kimi de e posta doğrulmasına kadar yolu uzata bilir .

Örnek verirsek basit bir musluk sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 3758

Sadece cüzdan adresi girerek kayıt oluyoruz

Giriş yaptıktan sonra size reklamlar ile bir catcpha karşılar

Ekli dosyayı görüntüle 3759

Robot doğrulaması çözdükten sonra da size belirli bir miktar ödülü cüzdanınıza anın da gönderir

Gelişmiş bir musluk sitesi nasıldır ?

Genellikle bu tarz da bir kayıt ekranı karşınıza çıkar

Ekli dosyayı görüntüle 3760

Faucet kısmı bu şekildedir

Ekli dosyayı görüntüle 3761

Genel de 1 – 5 arası bits çıkar

Faucet kısmına ek

Ekli dosyayı görüntüle 3762

PTC , kısa link geçme gibi görevler de vardır yani size ek kazanç sağlarlar .

Bu sistemlerin en iyi özelliği ise offerwalls barındırmasıdır aslında en iyi kazanç veren yer.

Offerwallslar ile ilgli daha önce açtığım konu tıkla git .

Ekli dosyayı görüntüle 3763

Çoğunlukla teklfiler kısmından kredi kazanırsınız ve kredilerinizi bits e dönüştürürsünüz

Bu bitsler de size geri para olarak döner .

Ayrıca bu sistemler aylık turnuva düzenler ben daha önce teklifler turnuvasında 50 dolar kazanmıştım J şanşlı olur ve emek harcarsanız güzel kazana bilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3764

Peki bu sistemler scam mi , ödeme yapıyor mu yoksa dolandırıcı mı nasıl anlarsınız ?

Öncelikle

1. sitenin alan adına bakmalısınız örneğin

türkmusluk.xyz .cv .cz gibi siteler genellikle dolandırıcıdır .

2. Sistemi trust pilot da aratmalısınız ,

Trust pilot : site adı şeklin de ve yorumları incelemelisiniz .

3. Bir şey bulamadınız mı ? sistemi deneyin ortalama birkaç günde ödeme alırsınız J

Anlamadığınız bir konu varsa yorumlar da sormayı ve pm atmayı unutmayın herkese bol kazançlar .
Kârlı gibi gözüküyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri