Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genel

hayat çok sıkıcı pandemi bir yandan çulsuzluk bir yandan ne yapacağını bilmiyosun 4 duvar arasına sıkışıp kalıyorsunuz ne yapsan boş şarkı dinle güzeldir gez toz oda güzel ama yat yat nereye kadar be hocam en iyisi girip bi işe çalışmak olacaktır bu arada 5 sene önce bir kıza aşıktım tamı tamına 5 kere çıkma teklifi ettim ve hepsi de red olarak geri dönmüştü bana hani gerçekten seviyodum kaç yaşıma geldim hala seviyorum bütün duygularımla hislerimle ama devrimiz gereğince tip para pul daha önemli onlar için kafasına koyup sevmeyi falan deneseydi olurdu bu iş yine ortada kalan ben oldum neyse ki hala seviyorum o yeni sevgilerle kucaklaşırken ben yıllardır seviyorum onu o bunları bilmez arkadaşımın hesabından bir yazmak istedim kendisine seviyor falan diye hiç bir zaman umurunda olmamışım ne yazık ki yapacak bir şey yok olmuşla ölmüşe çare bulunmaz biz yaptıklarımızla kalırız da onun yaptıkları yanına kar kalır mı bilemiyeceğim unutmak için bir çok yolu da denedim insan sevince unutamıyor bırakamıyor gidermiyor özlüyor çıkartamıyorsun ne yaparsan yap sevmek kötü birşeymiş ya sevince olmuyor sevmeyince yine olmuyor hepsini unutmak en mantıklısı dert yok tasa yok oturduğun yerde kalıyosun en iyisi bu olabilirdi heralde film izliyosun şarkı dinliyosun ha bide ibo şhow çıktı 3 saat onu izleyerek vakit geçiyor hiç yoktan canınız da sıkılmaz izleyin ibo şhow u ne biliyim pubg mobile oynayın yeşil yol izleyin bahubaali izleyin bunlar hep güzel şeyler isteyen arkadaşlara film önerisi de film önerileride verebilim bir çok film ve oyun bitirdim çok güzeller hepsi sürükleyici filmler ve oyunlar tavsiye ederim kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın ...

lütfen yazım düzenine dikkat edelim
kaç kişi girdi okumadan çıktı acaba :S

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck