Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Ftsde8bWIBg4gxo.jpg

Bitci yeni yılın başında girdiği yeni yol ile önemli adımlar atmaya ve gerek bitcicoin için gerek fan tokenler için gerekse borsa için bir çok farklı yeniliği bir araya getirdi. Bu anlamda yeni yönetimi ile güzel işler ve güzel ön satışlar ile güzel arzlar yapan Bitci yönetimi fan tokenlere yeni bir soluk getirmek için 14 Nisan günü Twitter etkinliği ile duyurduğu Projenin ön satışını yapıyor.

Global fan token fan token sisteminde daha katılımcı ve uygulanabilir bir yol haritası uygulamak üzere geliştirilmiş bir proje olarak öne çıkıyor. Ön satışı ile elde edilecek tüm gelirin yakım cüzdanlarına gönderilecek olması da ayrı bir güzellik gibi duruyor. Global fan token listelme sonrasında GLFT marketin açılması ile diğer fan tokenler GLFT olarak işlem görmeye başlayacak markette yapılacak olan bu satışlardaki tüm komisyonlar yakıma alınacak Yatırımcılar yapılacak oylamalar sonucunda ay sonu elde edilecek komisyon gelirlerinin hangi fan token olarak yakımı yapılacağına kendileri karar verecekler ve böylece ekosistemde katılımcı bir sistem uygulanmaya başlayacak.

Global fan token 17 nisan günü saat 15:00 da ön satış sürecine başlayacak. Dolaşımdaki arzı ve maksimum arzı ön satışta satılacak olan adet olarak belirlenecek olan GLFT için ilk listeleme anında %20 oranında bir açılım olacakken sonrasında da her iki ayda bir %20 oranında kilit açılımı olacak. Bitci yeni yılda yaptığı beş ön satışta da yatırımcılarına iyi bir kazanç sınarken aynı şekilde ön satışı yapılan Kripto, Albedo ve Brace tokenler ilk listemede kullanıcılarına ciddi zarar vermişti.

Bir mayısa kadar ön satış sürecinin devam edeceği GLFT 'nin ne zaman listeleneceği ise henüz daha belirtilmemiş durumda. GLFT 0.001 TL değeri ile TL & Bİtci ve fan tokenler ile satın alınabilecek. Ön satıştan elde edilen tüm gelir ise direkt olarak yakım adreslerine gönderilecek.
FtwiL2ZXgAACCUP.jpg

FtwjQGgXwAA6npN.jpg

Selam, bu fan tokenlardan bir kazanç sağladınız mı ? Genel olarak nasıl bir yol izlenmeli neye göre yatırım yapmalı kısa bilgilendirebilir misin ? Epey bir postun var ondan genel sormak istedim.

Selam, bu fan tokenlardan bir kazanç sağladınız mı ? Genel olarak nasıl bir yol izlenmeli neye göre yatırım yapmalı kısa bilgilendirebilir misin ? Epey bir postun var ondan genel sormak istedim.
Bir çok fan tokenin ön satışına girdim genelde ilk listeleme esnasında çıktığında sattım eğer düşerse bekleyip sonrasında satıyorum herkesin riski ve karı kendinedir senin için 10 bin hiç bir şeydir. Mesajla benim için çoktur onu kendin belirlemen lazım araştırıp girerim bu yıl çıkanların çoğuna girmedim tanıtımını yapıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri