Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese merhaba öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Bu forumda gmail Satarak para kazanma hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İlk olarak gmail alan kişiler hakkında biraz bilgi vereyim, gmail alan birçok site bulunmakta ilansat sitesinden alıcı da bulabilirsiniz ayrıca telegramda botlarda mevcut. Yeni açtığınız mailleri bahsettiğim alıcılara satabilirsiniz.

3 yıldan büyük hesapları ise (3 yıl veya daha fazla süredir açılmış hesap) Google adwors hesabınız ile satabilirsiniz. Google adwors 3 yıldan büyük hesapların tanesini 20 TL'den alırken yukardaki alıcılar ise 50 kuruş ile 1 TL arasında bir fiyatla satın almakta.

Gmail açarken onaysız hesap açtığınızdan emin olun numara onayı verdiğiniz hesapları sattığınız zaman gmail hesaplarınızı illegal yollarda kullanabilirler!

Cihazınızdan gmail açmaya başladığınız zaman 5 hesap sonra spam yiyorsunuz ve telefon onayı vermeniz zorunlu hale geliyor, gmailin bize günlük açma izni verdiği gmail sayısı 5. Peki bu sayıyı nasıl yükseltebiliriz?

Yine ilansat sitesinden sınırsız gmail açma methodları satıyorlar bir miktar para yatırarak sınırsız mail açma botları bulabilirsiniz. Ben bota para vermek istemiyorum diyorsanız ücretsiz methodlarda mevcut YouTube veya Google'da aratıp bulabilirsiniz.

Umarım yararlı bir forum olmuştur :)

3 yıldan büyük hesapları ise (3 yıl veya daha fazla süredir açılmış hesap) Google adwors hesabınız ile satabilirsiniz. Google adwors 3 yıldan büyük hesapların tanesini 20 TL'den alırken yukardaki alıcılar ise 50 kuruş ile 1 TL arasında bir fiyatla satın almakta.
Bilgilendirici konular eklenmesi çok güzel, emeğinize sağlık. 😊 Değil 50 kuruş, 1₺,.. 20₺ bile 3 yıllık hesap satın alırken fazla ucuz sanki.

İlk defa böyle bir şey duydum ve okuduktan sonra biraz araştırdım gerçekten de böyle bir şey varmış çok şaşırtıcı. Ama sizin de belirttiğiniz gibi herhangi gerçek kişisel bilgilerinizin bulunduğu hesaplarınızı satışa çıkarmanız çok büyük risk teşkil edebilir. Şuan ülkemizde popüler olan birkaç uygulamanın hesaplarını da illegal şekilde kullanmak için çok yüksek meblağlara satın alanlar var. Dikkatli olmak lazım.

Bilgilendirici konular eklenmesi çok güzel, emeğinize sağlık. 😊 Değil 50 kuruş, 1₺,.. 20₺ bile 3 yıllık hesap satın alırken fazla ucuz sanki.
ben garanti satış yönteminden bahsettim alıcı bulursanız gmail başı 200 TL'den bile satış gerçekleştirebilirsiniz :)

İlk defa böyle bir şey duydum ve okuduktan sonra biraz araştırdım gerçekten de böyle bir şey varmış çok şaşırtıcı. Ama sizin de belirttiğiniz gibi herhangi gerçek kişisel bilgilerinizin bulunduğu hesaplarınızı satışa çıkarmanız çok büyük risk teşkil edebilir. Şuan ülkemizde popüler olan birkaç uygulamanın hesaplarını da illegal şekilde kullanmak için çok yüksek meblağlara satın alanlar var. Dikkatli olmak lazım.
Evet haklısınız ama 3 yıldan büyük hesapları gönül rahatlığıyla satabilirsiniz Google adwors gmail hesaplarınız ile reklam veriyor sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum :)

Ben de ilk defa duyuyorum. Bir kaç kez internet reklamlarında gördüm bunu. Ama üç kâğıt reklamı olduğunu düşünmüştüm. Ciddiye almamıştım.

Demek ki harbiden, kör atın da alıcısı varmış. Ben de kör at alıp-satacağım artık.. :)

Ben de ilk defa duyuyorum. Bir kaç kez internet reklamlarında gördüm bunu. Ama üç kâğıt reklamı olduğunu düşünmüştüm. Ciddiye almamıştım.

Demek ki harbiden, kör atın da alıcısı varmış. Ben de kör at alıp-satacağım artık.. :)
Gerçekten önceden altın dolar saklardık yastığın altında artık mail saklıyoruz bakalım daha neler göreceğiz 😂

ben garanti satış yönteminden bahsettim alıcı bulursanız gmail başı 200 TL'den bile satış gerçekleştirebilirsiniz :)

Evet haklısınız ama 3 yıldan büyük hesapları gönül rahatlığıyla satabilirsiniz Google adwors gmail hesaplarınız ile reklam veriyor sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum :)
Mesajlarınız birleştirildi. İki farklı mesaja art arda cevap yazarken tek mesajda cevap verebilirsiniz.

Bir şey diyeceğim ama ben de ilk defa duydum böyle bir olayın olduğunu. Kişisel bilgiler yönünden çok güvenemedim. Her malın bir alıcısı vardır :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri