Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GPT-3 ile Dogecoin Sohbeti

Arkadaşlar maksat test etmek fikirler çıkartmaya çalışıyoruz.

Bu denemeleri sizlerlede paylaşmak istedim,

Elon Musk ürünü yapay zeka GPT-3 Dogecoini duyunca şaşırdı.

1617406242184.png

Türkçe

İnsan: Merhaba, sen kimsin?
AI: Ben OpenAI tarafından oluşturulmuş bir AI'yım. bugün size nasıl yardım edebilirim?
İnsan: Kripto para almak istiyorum, bana önemli bir tavsiye verebilir misiniz?
AI: Elbette, hangi para birimini satın almak istiyorsun?
İnsan: dogecoin
AI: Vay canına, ilginç. Böyle bir para birimi beklemiyordum. Dogecoin fiyatını arayalım! [CoinMarketCap web sitesinde "DOGE"]
İnsan: Bir şey buldunuz mu?
AI: Evet, dogecoin yaklaşık 0,0036 $
İnsan: Öyleyse tavsiye ediyorsun
AI: Genel görüşün ne olduğunu kontrol edeyim.
İnsan: ne yaptın?
AI: Dogecoin hakkında fikirler buluyorum!
İnsan: bekliyorum
AI: işte en iyi cevap! ["Dogecoin'in değeri, etrafındaki topluluk duygusundan gelir. dogecoin'e katkıda bulunanları ödüllendirmek için kullanılan bir takdir simgesidir ve bu alt dizinin başarısına katkıda bulunan kullanıcılara" teşekkür ederim "demeye yardımcı olur. ... "]
İnsan: Sana güvenerek yatırım yapacağım
AI: Gerçekten mi?
İnsan: evet
AI: Size yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı?
İnsan: hayır, teşekkür ederim
AI: Bunu okuduğunuz için teşekkürler. Umarım seni tekrar görürüm!

Bu kısım çok iyi. Yapay adam şaşırmış resmen :) :ROFLMAO:

Hocam bundan almak için ne yapmak lazım. Çok ilginç olabilir sohbet etmek.

Bu kısım çok iyi. Yapay adam şaşırmış resmen :) :ROFLMAO:

Hocam bundan almak için ne yapmak lazım. Çok ilginç olabilir sohbet etmek.
Hocam şuan dünyada 50.000 kişi aktif olarak kabul edilmiş ve kullanıyor.
Bu şanslı programcılar arasında bende varım :)
Başvuru yapacaksın yada bir kişi sizi davet edecek.
Davet etmeye kimse yaklaşmıyor.
Örneğin ben seni davet ettim ve sen kullanmaya başladın senin kullanımlarını bana fatura ediyor.
1000 Kelime makale 0.06$
Ücretsiz tamamen açılacağını sanmıyorum gerçekten mükemmel bir şey :)

unutmadan başvuru süreci 3-6 ay sürebiliyor.

Yani satın alınmıyor aslında. Kiralanıyor. benim yaptığım her 1000 kelimelik sohbet için sen 50 kuruş ödemek zorunda kalacaksın demek oluyor bu.

Tamam. Kabul ediyorum o zaman. 1000 kelimeye 50 kuruş fena sayılmaz. Benim yaptığım her 1000 kelimelik sohbet için senin artı 50 kuruş ödeyecek olman da benim için problem değil :ROFLMAO:

Gerçekten ilginç bir deneyim olmalı yapay zekayla laflamak. İleride bunların farklı versiyonlarını piyasaya sürerler muhtemelen. Farklı firmalar çıkarır muhakkak. Zamanla yaygınlaşır. Bu tür bir ödeme sistemini de ortadan kaldırırlar sanırım çünkü çok saçma. Sana indirim yapmaları gerekirken üstüne para istiyorlar.

Hatta robotunu yaptıklarını duymuştum. Çok da uzak olmayan bir gelecekte tanesi 500 Euro'dan satılacak diyorlardı. Arkadaş robotlar. Hanım arkadaş şeklinde. Çıkınca ben bir tane almayı düşünüyorum. O zamana dek 500 Euro kazanırım sanırım bu piyasadan. Yanlış anlaşılmasın sohbet için alacağım ben. o_O :rolleyes: :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri