Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GramFree Nedir? Güvenilir mi

• Konbuyu başlatan Emel Bıkım
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Emel Bıkım

Misafir
Son zamanlarda adını duymaya başladığımız GramFree oluşumundan kısaca bahsetmek gerekirse;

Günlük bir takım görevler yaparak kripto para kazandıran sistem. Hesaplamaya bakıldığında günlük 15 dakika harcanarak 50-70 TL civarı bir kazanım yapmak mümkün. Birim olarak gram kullanılıyor ve içeride 500 gramınız olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. 1 gram 2$ ediyor bu da 500 gramın, 1000 $a tekabul ettiği anlamına geliyor. İnternet başında sürekli vakit geçirenler için zengin olma fırsatı değil, akmasa da damlayan pasif gelir sayılabilecek bir sistemi var. Site biraz incelendiğinde sahte olma ihtimali düşük görünüyor, her şey gayet yerli yerinde, çalışan bir sistem. Henüz yeni bir sistem olduğu için ve 500gram a ulaşıp çekim yapmadığım için %100 güvenlidir çalışıyor diyemeyeceğim. Ancak internette araştırma yaptığımda parasını çeken bir çok kişi olduğunu gördüm. Günlük facebookta, instagramda harcanan vaktin daha azını bir kaç görev yaparak maddi kazanç olarak karşılığını alma fikri oldukça güzel. Ben bunu biraz bilgisayarda MMORPG oyunlarındaki daily questleri yapıp para ve exp almaya benzettim Sitede de benzer bir sistem var zaten, level aldıkça günlük gram kazanımınız artıyor. Gram/ para kazanma yöntemleri şöyle;
Kazanç yöntemleri

Free Roll –
Saatte bir kez basabiliyorsunuz ve sadece roll tuşuna basmanız yeterli. 1000 gram kazanma şansınız var. Bunu saatlik oynanabilen ücretsiz çekiliş olarak düşünün.

Videos – Sponsorların veya sitenin kendi yüklediği videoları izleyerek gram kazanıyorsunuz. Video başlayınca sayaç çalışmaya başlıyor (60 sn) ve sayaç bitince kazandığınız gram hesabınıza ekleniyor.

Smart contracts – Gerçek kontrakt değil 12 saatlik bonus gibi düşünebilirsiniz.

Lottery – Bu da piyango bileti. Kazandığınız gramlarla bilet alıp çekilişe katılabiliyorsunuz ve çok yüksek rakamlar kazanabiliyorsunuz. (Bir ihtimal)

GramFree ile para kazanmak mümkün mü? Bunu kendim çekim yaptıktan sonra deneyeceğim.

Bence evlere kapandığımız ve online olma süremizin arttığı bu günlerde, günlük 15-20dakika ayırarak yapılabilir. Günlük kazanç değeri 50-70 TL olarak düşünüldüğünde oldukça mantıklı bir pasif gelir yöntemi olarak görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri