Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gumhash.com- Doge kazançları

Merhabalar, bu siteye dün başladım yatırım yapmayı planlamıyorum şu anlık ücretsiz olarak kullanmaktayım. Ücretsiz 50 MH/s veriyor bu da günde 3 dogecoin olarak hesaplamasında yazıyor. 500 doge olunca çekim yapabiliriz ama yatırım yaparsak daha erkende çekim yapabiliyoruz. Site sahibi sanırım Türk, ayrıca sitede türkçe ve telegrmda sürekli ödeme kanıtı paylaşılıyor. Telegram kanalına girerek kendinizde görebilirisiniz.
Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. gumhash
telegram ödeme kanıtı kanalı: https://t.me/gumhash
Screenshot_7.pngScreenshot_8.png
Ayrıca yatırım yapmadan deneyecekseniz 3 günde en az 1 kez girmeniz gerekiyor yoksa hesabını siliniyor. Yatırım yapanlar buna dahil değil. Oyunun başında yazıyor zaten buraya kopyala yapıştır yapıp spam olmasın diye en önemlisini yazdım. Ödeme yapmazsa güncellerim. Keyifli kazançlar dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Foruma hoş geldiniz..

Konu tanıtımların da site adını uzantılarıyla beraber yazıyoruz, konu başlığınız com eklenerek düzeltildi. Başlıktan sonra ise bir slogan eklemeniz konunun özü hakkında bir bilgi verecektir, doge kazançları eklemesi yapıldı, bilginize. Bol kazançlar dilerim.

Foruma hoş geldiniz..

Konu tanıtımların da site adını uzantılarıyla beraber yazıyoruz, konu başlığınız com eklenerek düzeltildi. Başlıktan sonra ise bir slogan eklemeniz konunun özü hakkında bir bilgi verecektir, doge kazançları eklemesi yapıldı, bilginize. Bol kazançlar dilerim.
Hoş bulduk. :) Dikkatsizliğime gelmiş bir dahakine dikkat ederim mutlaka. Teşekkürler, size de bol kazançlar.

Hocam, Yatırım yapmadım ucretsiz şekilde kullanıyorum bende. Çektiklerimi geri yatırım olarak kullanırım belki. Ama yatırım yapmayacaksanız 3 günde 1 kez girin hesabınıza yoksa hesabı siliyorlar.. (Yatırım yapanlar buna dahil değil yazıyor ondan dedim. :) )
3 günde 1 girme işini bilmiyorum iyi oldu hocam sagolun bakalım ben de yatırayı düşünmüyorum kazandığımı yatırırım sizin gibi

Dikkatsizliğimden kaçmış telegramdan gördum şu an. Min yatırım oranı 500. Çekim oranı 300 dogecoinmiş. Konuda düzeltecektim, düzeltme ikonu yok sanırım.
photo_2021-02-13_16-23-56.jpg

photo_2021-02-13_16-23-43.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck