Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Günlük PC başında dolar kazanmak

Merhaba, günümün 10 saati pc başında çalışmakla geçiyor. Bu vaktimi günlük 5 10 dolar bile olsa kazanarak faydalanmak istiyorum. kesin kazançlı bir sistem varmıdır nasıl kazanabilirim sagolun şimdiden

Sitemizi inceleyin isterseniz...
Bundan fazlasını kazanabilirsiniz

Yazamazsın.com u kullanarakta gelir elde edebilirsiniz.

Merhaba, günümün 10 saati pc başında çalışmakla geçiyor. Bu vaktimi günlük 5 10 dolar bile olsa kazanarak faydalanmak istiyorum. kesin kazançlı bir sistem varmıdır nasıl kazanabilirim sagolun şimdiden
Merhaba hocam günlük 5-10 dolar ne yazıkki kazanması çok zor reklam tıklama sitelerine hiç girişme günde anca 0.1 dolar çıkartırsın denendi ✅
Freelancer siteleri var fakat hocam orlarda vergi işlerine dikkat etmeniz gerekiyor ilk çekimlerinizde vergilendirme gözükmez fakat sonraki çekimlerde paranızı aldığınızda o vergileri ödemek zorunda kalırsınız bi anda büyük bir meblağ ile karşılaşırsınız ve birkaç iş yapıp ben tamamım demeyin hocam bir anda süprizle karşılaşabilirsiniz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri