Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Günün ozeti bitcoin aramalari

• Konbuyu başlatan jupiterdianysa
  • Başlangıç tarihi
J

jupiterdianysa

Misafir
Bugün ülke ekonomisi sallanınca Türkiye'den Bitcoin aramaları %600'e yakın artmış. Dolar 8 lira civarında gezdi, şuan 7,77 dolaylarında votalite dolu bir gündü. Böyle giderse kripto kullanımında 1. Sıraya yerleşebiliriz dünyada diye düşünüyorum açıkçası :)

Bugün ülke ekonomisi sallanınca Türkiye'den Bitcoin aramaları %600'e yakın artmış. Dolar 8 lira civarında gezdi, şuan 7,77 dolaylarında votalite dolu bir gündü. Böyle giderse kripto kullanımında 1. Sıraya yerleşebiliriz dünyada diye düşünüyorum açıkçası :)
hiç şaşırmadım
ekonomimiz yüzünden güzel halkımız ne hale geldi...

Doların yükselmesi bahane olur kripto para kullanımı için. Kripto piyasasına girmek istemeyenlerin de ekmeğine yağ sürülmüş oluyor tabi. Bak dolar yükseldi deyip standart piyasada kalmaya devam ediyorlar. o_O

son günlerde gerçekten gözüme çarpan aşırı derecede dolandırıcı türedi.
ekip haline gelip insanları coinlere yöneltmeye çalışanlar
disiplinli çalışan telegram grupları var.
yeni giren yatırımcıların işi gerçekten zor.

Ben çevremdeki insanları uyarmaya çalışıyorum her projeye atlamamaları konusunda.
Ancak bu piyasada dolandırıcılık son bulacakmış gibi görünmüyor.
Her an gözümüzü açık tutmalıyız.

Biraz okusunlar hocam yani çok zor değil, sürekli uyarıyoruz. Böyle tamamen internete dayanan sistemlerde dolandırıcılık olmaması beklenemez zaten

Bu işler ile hiç alakası olmayan kişilerden bile ''kripto para alıp satacağım çok iyi para kazandırıyormuş'' cümlesi duymaya başladım. Bilinçsiz ve yeterli araştırma yapmadan giren kişilerin feryatlarını yakın zamanda duymaya başlayacağız maalesef.

Her geçen gün kötüye giden ekonomi sebebi ile halk yeni bir kazanç kapısı arar oldu. Artış oranındaki büyük sıçramanın buradan etkilenmiş olma ihtimali oldukça yüksek.

Her geçen gün kötüye giden ekonomi sebebi ile halk yeni bir kazanç kapısı arar oldu. Artış oranındaki büyük sıçramanın buradan etkilenmiş olma ihtimali oldukça yüksek.
Kesinlikle haklısınız. Üzücü olan ise birçok kişinin neredeyse son parası ile kripto para almaya kalkıyor olması. İlerleyen zamanlarda birçok kişi bu yüzden çok zor günler yaşayacak gibi görünüyor

Kesinlikle haklısınız. Üzücü olan ise birçok kişinin neredeyse son parası ile kripto para almaya kalkıyor olması. İlerleyen zamanlarda birçok kişi bu yüzden çok zor günler yaşayacak gibi görünüyor
Elbette, kalan son para ile veya ilerleyen süreç içerisinde ihtiyaç olunacak birikim ile yatırım yapmak ne yazık ki çok sık yaptığımız hatalar arasında. Bu sebeple de zarar ediyoruz aslında fakat hayat şartları da bunu denemeye mecbur bırakıyor birçok insanımızı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri