Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hadi Bitcoin Kazanmaya

Herkese Merhaba.

Bugün yine oyun oynayarak BTC kazanma nasıl yapılır onu anlatacağım. Ben denedim oyunu ve hesabıma da BTC aktarımı sağlandı. O yüzden sizlere de bu bilgiyi aktarmak istiyorum. Şimdi oyunu anlatayım sizlere. 4 adet oyunumuz var.

Bitcoin Blast: Ayrı renk btclerin üzerinden çizgi çizerek birleştirip level atlıyoruz. Ve oyun her level sonunda size belli bir BTC veriyor.

Bitcoin Blocks: Ayrı renk btclerin üzerine tıklayarak level atlıyoruz. Ve oyun yine size BTC kazandırıyor.

Bitcoin Solitaire: Bildiğimiz bir kart oyunu diyelim. Çoğumuz bilgisayar da bu kart oyununu oynamıştır. Burda da bu oyunu oynayarak BTC kazanıyoruz.

Bitcoin Food Fight: Dönen nesnelerin üzerine bıçak,çatal gibi şeyler atarak levelleri geçiyoruz. Ve her level sonunda oyun size BTC kazandırıyor.

--> Btcleri her level sonunda kazanıyoruz. Kazandığımız BTCler coinbase cüzdanına aktarılıyor. Sizin bir cüzdan açmanıza gerek yok. BTC aktarımı yaptığınız da uygulama sizin için coinbase üzerinden oyuna giriş yaptığınız mail adresi ile cüzdan oluşturup oraya aktarıyor. BTC leri 5 günde bir olacak şekilde hesaba aktarabilirsiniz. Her oyun için günlük 15 oyun hakkınız mevcuttur. Bu da 4 oyun için 60 oyun hakkı demek oluyor.

Puan ve BTC eşleşmesini de şöyle anlatayım. Mesela 4 oyunu oynadınız ve toplamda 750.000 puan yaptınız. Cüzdanınıza 0,00000750 BTC aktarımı gerçekleşiyor.

Biriktirdiğiniz BTC leri diğer cüzdana aktarabilmek için ise 0,0001 değerinde BTC olması gerekiyor. Bu değere ulaştığınız da diğer cüzdanlara aktarım yapabilirsiniz.

Oyunları her gün düzenli bir şekilde oynarsanız çok güzel rakamlar kazanabilirsiniz. He şimdi aklınıza bu oyun direkt nasıl bize böyle kazandırıyor diye düşünürseniz onu da şöyle anlatayım. Oyun size bazı levellerden sonra 20 saniyelik reklamlar çıkarıyor. Sizde onları izlediğiniz için hem oyun kazanıyor hem siz kazanıyorsunuz.

E benden bu kadar o zaman. Resimlerde oyun görselleri ve ödeme kanıtını ekliyorum. Sizde hemen indirin ve kazanmaya başlayın. Yeni bir yazımda görüşmek üzere.

İyi forumlar herkese.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-22-17-32-06-44.jpg
    Screenshot_2021-04-22-17-32-06-44.jpg
    259.9 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_2021-04-22-17-20-45-80.jpg
    Screenshot_2021-04-22-17-20-45-80.jpg
    114.8 KB · Görüntüleme: 105

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri