Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Halka Arz : Deeper Network

deeper.jpg

Deeper Network günümüz internet teknolojisinde milyarlarca dolar ayrılan güvenlik teknolojileri ile adillik mekanizması üzerine bir blockchain ekosistemi inşa etmiş kuruluştur. Kuruluş dememin nedeni, şirketin orijinalinde VPN teknolojisini ayağınıza getiren cihazlar ile tek seferlik ödeme ile ömür boyu güvenlik ve adil kullanım sağlayan bir kuruluş olmasıdır. onuyla ilgili teknik detaylar ve bu sistemin nasıl işlediğine ilişkin @satoshiturk hocamdan uzman görüşü alabiliriz. Pek çok şirket tarafından yatırım almış ve bu alanda oldukça popüler bir kuruluş olan Deeper Network'un kripto para sektörüne adım atmaya karar vermesiyle oluşan DPR token için kamu özel satışı gerçekleştirilmiş, halka satışı merakla bekleniyordu. Sonunda halka arza yönelik detaylar belli oldu.

Merkezi Kaliforniya'da bulunan Deeper Network'ün halka arzı 4 aşamadan ve 4 farklı platformdan gerçekleşecek.

22 Mart 2021 - Flybit
23 mart 2021 - Paid Network
25 Mart 2021 - Poolz
26 Mart 2021 - DuckStarter

Platformlara girerek katılıma yönelik detayları öğrenebilir ve whitelist için gerekli başvuruları tamamlayabilirsiniz.

Halka Arz ya da kripto paralardaki adıyla Halka satışları incelemeye ve potansiyel taşıyan projeleri sizlere duyurmaya devam edeceğim.

Bu tip konularda bilindiği üzere kaba tabirle herkes kendine Müslümandır. Ancak SatoshiTurk ailesi olarak bizler hiçbir fırsatı kaçırmamanız ve olaylardan bihaber olmamanız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. iyi forumlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 3096

Deeper Network günümüz internet teknolojisinde milyarlarca dolar ayrılan güvenlik teknolojileri ile adillik mekanizması üzerine bir blockchain ekosistemi inşa etmiş kuruluştur. Kuruluş dememin nedeni, şirketin orijinalinde VPN teknolojisini ayağınıza getiren cihazlar ile tek seferlik ödeme ile ömür boyu güvenlik ve adil kullanım sağlayan bir kuruluş olmasıdır. onuyla ilgili teknik detaylar ve bu sistemin nasıl işlediğine ilişkin @satoshiturk hocamdan uzman görüşü alabiliriz. Pek çok şirket tarafından yatırım almış ve bu alanda oldukça popüler bir kuruluş olan Deeper Network'un kripto para sektörüne adım atmaya karar vermesiyle oluşan DPR token için kamu özel satışı gerçekleştirilmiş, halka satışı merakla bekleniyordu. Sonunda halka arza yönelik detaylar belli oldu.

Merkezi Kaliforniya'da bulunan Deeper Network'ün halka arzı 4 aşamadan ve 4 farklı platformdan gerçekleşecek.

22 Mart 2021 - Flybit
23 mart 2021 - Paid Network
25 Mart 2021 - Poolz
26 Mart 2021 - DuckStarter

Platformlara girerek katılıma yönelik detayları öğrenebilir ve whitelist için gerekli başvuruları tamamlayabilirsiniz.

Halka Arz ya da kripto paralardaki adıyla Halka satışları incelemeye ve potansiyel taşıyan projeleri sizlere duyurmaya devam edeceğim.

Bu tip konularda bilindiği üzere kaba tabirle herkes kendine Müslümandır. Ancak SatoshiTurk ailesi olarak bizler hiçbir fırsatı kaçırmamanız ve olaylardan bihaber olmamanız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. iyi forumlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
bu gece inceleriz hocam.
bilgi aktarımı yaparım fırsat yaratıp..
teşekkürler güncel haberler için.

Teşekkürler hocam. Birkaç aylık izlenimime göre Vonzarovich'in işaret ettiği proje boş çıkmaz. Tabi ne onun ne de diğer üyelerin halka arz veya listelenme duyurularını yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemeli zira sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılıyor.

hocam tekrar merhaba :)
bir zamanlar 2012 yılında bir proje çıkmıştı adı ise NameCoin'di ve hedefleri dns sistemleri ve domain gizliliği falan gibi bir şeydi :)

yıllarca dedim ki bu adamlar bu işi yapacak bekledim testlerini yaptım domainlerini kullandım ama tutmadı sebebi ise o mükemmel teknolojiye bizim veya yazılımcıların firmaların hazır olmamasıydı.

şimdi bu proje bakınca diğer projeler gibi laravel veya wordpress ile yapılmamış bir web sitesi karşılıyor bizi :)
Vue JS ile yapılmış güzel bir arayüz var karşımızda adamların vaad ettikleri inanılır gibi değil :)

DNS ve VPN bu ağ geçitlerini merkezsiz hale getirerek kullandırmak ben projenin geçmişine baktım yol haritasında istedikleri gibi ilerlemişler.

Her hangi bir uygulama falan göremedim :)

@haluk abimin bir isteği oldu ona baktım uygulamasını falan kurdum oda ayrı bir proje

ama bu senin dediğin sanırım benim gibi insanları çok cezbeder eğer böyle olursa zaten yazılımcıların desteğini alır.

detaylı inceleyeceğim ilk fırsatta.

Güncelleme : 1
DPN adı altında 5-6 boyuta sahip bir cihaz satışa sunmuşlar bu cihazın en minik boyu sanırım 100-200 usd arası bir fiyata sahip.
bu cihazı bir kez alıyorsun bozulana kadar devam :) VPN adını DPN olarak değiştirmişler :)

VPN açıklaması
Sanal Özel Ağ - Virtual Private Network

DPN açıklaması :
Merkezsiz Özel Ağ - Decentralized Private Network

Adamların yaklaşımı Namecoin gibi değil benzeri bir sistem ama gördüğüm kadarıyla 1 milyon doların üzerinde yatırım almışlar.

Birde şu var Merkezi olmayan DNS ve IP çözümlerinde daha güvenli demişler ? hangi açıdan daha güvenli?
Şöyle düşünün bir dolandırıcı bu ağı kullanarak ponzi bir sistem yaptı ve milyar dolar vurgun yaptı :)

Kim nerede nasıl bulacak bu dolandırıcıyı Web 3.0 olarak lanse etmişler bence sadece DPN kısmında tutturabilirler Web 3.0 bence merkezsiz Olmalı yinede güvenlik hat safhada düşünülmeli ben sadece dolandırıcılıktan örnek verdim.

Kim bilir merkezsiz web'de neler yapılabilir.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri