Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hangi yabancı coin sitesini kullanmalıyım?

Hepinize selamlar arkadaşlar sizlere iki adet sorum var.
1)kripto para işine yeni girdim ve ilk coin alım satımımı bitturkte yaptım.Ancak arkadaşlarımın çoğu nedense yabancı sitelerde alım satım yapmam gerektiğini söylüyorlar bunun sebebi nedir?
2) Hangi yabancı sitelere güvenmeliyim şimdiye kadar Binance ve Coinbase sitelerini duydum bunlar güvenilir midir?
Herhangi bir sorunda sorunların giderilmesinde yardımcı oluyorlar mı cevaplarınız benim için önemli iyi günler.

1)kripto para işine yeni girdim ve ilk coin alım satımımı bitturkte yaptım.Ancak arkadaşlarımın çoğu nedense yabancı sitelerde alım satım yapmam gerektiğini söylüyorlar bunun sebebi nedir?
2) Hangi yabancı sitelere güvenmeliyim şimdiye kadar Binance ve Coinbase sitelerini duydum bunlar güvenilir midir?
Herhangi bir sorunda sorunların giderilmesinde yardımcı oluyorlar mı cevaplarınız benim için önemli iyi günler.
Binaceyi kullanıyorum sıkıntı yaşamadım güvenilir. İlla yabancı siteleri kullanmak zorunda da değilsin BTC Türk ve Paribu da çok güzeller.

binance tavsiye ederim ama araştır senın kendın karar vermen daha önemli

Paribudan cıkabilirsem Binance geçmeyi düşünüyorum, kötülemek gibi olmasın fakat paribu hem yüksek komisyon alıyor hem de herhangi bi piyasa hareketlenmesin de kitleniyor ne yazık ki

Binance kadar olmasa da bitfinex bir bakabilirsiniz. Binance gibi kendileri eski bir borsadir. Güvenlik konusunda çok sıkı olduğundan olsa gerek Türkiye'de bu borsada işlem yapan kişileri görmek zordur.

Takım tokenleri içinde chiliz kullanabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri