Havaalanında Ethereum Madenciliği

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • IPO (Initial Public Offering): ICO ile çok benzer bir yapıdadır ancak aralarındaki fark IPO süresince piyasaya sürülen hisselerin mülkiyeti her zaman piyasaya süren firmaya aittir.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Cointral'ın haberine göre İtalya'da havaalanında çalışan bir görevli, bilgi sistem odasına bir ethereum çiftliği yerleştirerek ethereum madenciliği yaparken yakalandı. Bahse konu çalışan madencilik ekipmanlarını bilgi sistem odasında bağlayarak havaalanı elektriğini ve internetini de kullanarak Ethereum madenciliği yapıyordu. Yapılan tüm işlemler güvenlik kameralarıyla tespit edilerek suçlu havaalanı görevlisi yakalandı.

Bitcoin'in 20 bin dolar seviyelerine tırmanmaya başladığı dönemde benzer bir haberde ülkemizde yaşanmıştı. Diyarbakır'da şehir dışında bir araziye kurulan Bitcoin çiftliğine kaçak elektrik bağlanmış ve bu şekilde madencilik yapılmaktaydı. Elektrik dağıtım şirketinin o bölümde oldukça yüksek elektrik kullanımı ve beraberinde kaçağı tespit etmesi sonucu bahse konu kişiler yakalanarak madencilik ekipmanlarına el konulmuştu.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000990 Bitcoin verilmiştir

Üst