Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Helium (HNT) Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Binance tarafından satın alınan Coinmarketcap tarafından, Coinbase kripto para borsasının sürekli olarak yaptığı cyrpto earn faaliyetlerine benzer şekilde uyguladığı airdroplardan biri olarak Helium (HNT) Airdrop karşımıza çıkıyor. Daha doğrusu bu gün airdrop olduğu haberini aldım. Coinmarketcap üzerinden daha öncede airdroplara katıldım. Coinbase kadar fazla vermese de doğru yaparsanız kesin geliyor. Birinde 0.50$, bir diğerinden 1 $ dolar civarında gelmişti.

Airdrop işlemine başlayabilmek için öncelikle bir Binance hesabına ihtiyacınız var.

https://www.binance.com/tr/register?ref=P0XET4PA adresinden komisyon indirimli olarak üye olabiliriniz.

Şimdi gelelim diğer işlemlere:

- www.coinmarketcap.com adresi üzerinden siteye üye olun. Doğrulamayı tamamlayın.
- https://coinmarketcap.com/earn/project/helium adresinde bulunan 4 adet 1'er dakikalık videoyu izleyin. Sesi açık ve asla atlamadan izleyin.
- Daha sonra aynı sayfadaki "Take a Quiz" butonuna tıklayarak soruları cevaplamaya başlayalım.
- Öncelikle bot olmadığınızı doğrulayın.
- Coinmarketcap'e üye olduğunuz mail adresini girin.
- Binance kullanıcı numaranızı girin. (Binance sitesinde profil sayfasındaki 8 numaradan oluşan kullanıcı numarasıdır. Bu konuda sorun yaşayanlar benimle iletişime geçebilirler.)
- Soruları cevaplamaya başlıyoruz.

* What is the total supply of HNT tokens?
! 56,107,426

* What type of devices connect to The People’s Network?
! Internet of Things (IoT) devices

* How many IoT devices are expected to need connectivity in the next five years?
! 75 Billion

* What is the wireless technology Hotspots use to provide coverage?
! LongFi

* What is the unit of exchange Hotspots earn?
! HNT

* Which of the below is NOT a way a Hotspot earns HNT?
! Providing Wi-Fi connectivity to nearby phones and computers.

* What is Helium’s novel proof algorithm that is used to verify Hotspots are real and located where they say they are?
! Proof-of-coverage

* What is the unit of exchange IoT devices use to pay for connectivity?
! HNT veya Data Credit (kesin değil)
Genel görüş Data Credit

Soruları cevaplamayı tamamladıktan sonra kesinlikle sayfayı kapatmayın. En son adımda son bot doğrulamasını yapıp "Submit"diyerek bitirin. Bazen kota doldu uyarısı alabilirsiniz. Bir kaç saat sonra tekrar deneyebilirsiniz. Genelde ilk günlerinde Coinmarketcap airdroplarına fazla yüklenme olur.

Ödül ne kadar olacak belli değildir. ama konunun başında da belirtiğim gibi 2 airdrobuna katıldım. Birinden yarım dolar birinden 1 dolar civarında aldım. Airdrobun bitiş ve dağıtım süreci de tam olarak belli değildir. ama herşeyi doğru yaptıysanız eninde sonunda geliyor.

Bol kazançlar.

Daha önce coinmarketcap kava airdrobu yapmıştı 1 dolar civarı gelmişti bana da ödeme konusunda sıkıntı olmuyor teşekkürler bilgilendirme için.

Kava deyince aklıma geldi. Sistemde ref olayı yok. O yüzden bu airdroplar çok duyulmuyor. Birde ne kadar kişi yaparsa, bir pasta var sanırım bölünüyor. Onu da çok istemediklerinden çok piyasada gezen airdroplar değil bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri