Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar,

İsmim Mete, 40 yaşındayım. 2018 den bu yana kripto paralarla ilgiliyim. O senelerden bu yana yüksek ücretler ödeyerek çeşitli kripto telegram sinyal kanallarına üye oldum. Sinyallerle ufak ufak kazanıyorum derken malesef kendi geliştirdiğim fakat içinde martingale yöntemininde olduğu yüksek riskli stratejim yüzünden ufak ufak biriktirdiğim btc birikiminin %60 ını kaybettim 2020 nisan ayında. :( Sonrasında elimde kalan son para ile masternode ve staking coinlerine yatırımlar yaparak btc bazında değil ama dolar bazında kaybettiğim paranın tamamını kurtardığım gibi 1 sene sonrasında şuan 10 kat da arttırmayı başardım yatırımlar ile. Şuan youtube , dailymotion başta olmak üzere 3 farklı kripto video platformunda daha , bir müzik (MusicTime2020) bir pet (MySweetKittens) birde oyun fragmanları kanallarım olmak üzere 3 türde video kanallarım var. Aktif olarak müzik ve pet kanalım ile ilgileniyorum ve bunların paylaşımlarını satoshiturk benzeri platform olan public0x de ve sosyal medya kanallarında da yapıyorum. Foruma kayıt olma sebebim paylaşımlarımı burada da yapabilmek. Forum admin yada moderatörlerinden ricam paylaşımlarımı yanlış bir yerde yapmamam adına hangi kategori altında yapmam gerektiğini bana bildirmeleri. Ayrıca ricam forumda youtube gibi video platormları üzerine de kategorilerin açılması. Örneğin üstte sözünü ettiğim kripto video platformları Dtube, 3speak ve Bittube paylaşımlarımızı da bu kripto video kategorisi altında yapabilmemiz ! Forumda yetkili bir arkadaşın sorum ve önerim ile ilgili yanıtını bekliyorum.

Herkese bol kripto kazançlı, sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.

Saygı ve sevgiler.

Son düzenleme:
Hoş geldiniz :)
Kanallarınızı takibe alayım...

daha önce youtube kategorilerimiz vardı uzun süre boş kalınca kaldırdık.
zamanla gelişir diye düşündük
dikkat ederseniz istek ve öneriler kategorisinde açılan belirtilen %95 oranında tüm istekleri yerine getirip uyguladık.
sizden ricam istek ve öneri kategorisine net olarak istediğiniz kategorileri belirtirseniz daha sağlıklı olur hem unutulmaz hem de daha hızlı olur.
site yönetimi olarak takip ettiğimiz en önemli kategori İstek ve Öneriler kategorisi diyebiliriz

bu arada foruma hoş geldiniz umarım kalıcı olursunuz :)

daha önce youtube kategorilerimiz vardı uzun süre boş kalınca kaldırdık.
zamanla gelişir diye düşündük
dikkat ederseniz istek ve öneriler kategorisinde açılan belirtilen %95 oranında tüm istekleri yerine getirip uyguladık.
sizden ricam istek ve öneri kategorisine net olarak istediğiniz kategorileri belirtirseniz daha sağlıklı olur hem unutulmaz hem de daha hızlı olur.
site yönetimi olarak takip ettiğimiz en önemli kategori İstek ve Öneriler kategorisi diyebiliriz

bu arada foruma hoş geldiniz umarım kalıcı olursunuz :)
Hoşbulduk teşekkür ederim. Tabiki istek ve öneri alanında da yazarım. Rica etsem şuan için hangi kategori altında paylaşmam gerektiğini belirtebilirmisiniz yanlışlık yapmamam adına ?

Birde @Juf siz ve takip etmek isteyen diğer arkadaşlar için kanal linklerimi aşşağıda paylaşmak istiyorum izninizle.
MusicTime2020 Youtube : https://www.youtube.com/user/mete1980
MySweetKittens : https://www.dailymotion.com/mysweetkittens1
Kanallarım ayrıca Dtube, 3speak ve Bittube kripto video platformları üzerinde dediğim gibi.

Hoşbulduk teşekkür ederim. Tabiki istek ve öneri alanında da yazarım. Rica etsem şuan için hangi kategori altında paylaşmam gerektiğini belirtebilirmisiniz yanlışlık yapmamam adına ?

Birde @Juf siz ve takip etmek isteyen diğer arkadaşlar için kanal linklerimi aşşağıda paylaşmak istiyorum izninizle.
MusicTime2020 Youtube : https://www.youtube.com/user/mete1980
MySweetKittens : https://www.dailymotion.com/mysweetkittens1
Kanallarım ayrıca Dtube, 3speak ve Bittube kripto video platformları üzerinde dediğim gibi.
dm attım hocam...

Hoş geldiniz. Sizin gibi deneyimli birinin de yorumlarını okumak güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri