Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese selamlar arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selamlar. ismim Ata 24 yaşındayım. ögrenciyim ve yarı zamanlı çalışmaktayım. bu kripto para işlerine uzun süredir (2-3 yıl) ilgim vardı ve uzaktan takip ediyordum fakat bu senenin başından itibaren yaklaşık 2 aydır btcturk üzerinden alım satıma geçmiş bulunmaktayım. burdan edindigim en önemli bilgi türk borsalarında işlem yapılmaması gerektigi oldu. ne zaman pump dump olsa borsa her seferinde kitleniyor :D neyse bura tanışma bölümü çok detaya girdim.
artık bende aranızdayım bakalım hepimize kripto borsasında bol kazançlar olsun :D

Herkese selamlar. ismim Ata 24 yaşındayım. ögrenciyim ve yarı zamanlı çalışmaktayım. bu kripto para işlerine uzun süredir (2-3 yıl) ilgim vardı ve uzaktan takip ediyordum fakat bu senenin başından itibaren yaklaşık 2 aydır btcturk üzerinden alım satıma geçmiş bulunmaktayım. burdan edindigim en önemli bilgi türk borsalarında işlem yapılmaması gerektigi oldu. ne zaman pump dump olsa borsa her seferinde kitleniyor :D neyse bura tanışma bölümü çok detaya girdim.
artık bende aranızdayım bakalım hepimize kripto borsasında bol kazançlar olsun :D
hoş geldin kardeşim.
umarım daimi olursun.
keyifli forumlar.

Hoş geldin. Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri