Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese selamlar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnvesting de bir arkadaşın tavsiyesi ile, buradaki forumlarda kalitesiz insanların olmadığı ,argo ve küfürün bulunmadığını söyledi...Bilmediklerimi öğrenmek ,bildiklerimi de anlatıp faydalı olmak için girdim.. Başkaca maddi hiçbir beklentim yok burada...Saygı ve sevgiler....

Hoş geldiniz. Açıldığı günden beri argo namına herhangi bir şey görmedim. Umarım birbirimize faydamız dokunur. :)

Teşekkür ederim...Diğer tarafta, yani investing de küfürün bini bir para,düzgün arkadaşlar olmasına rağmen kalite yerlerde,bayanlar var,hiç utanma yok....Bu sefer insan yatırımından rahatsız oluyor..Ah alıyormuşuz gibi...Sevmem....

hoş geldiniz amacımız birbirimize bir şeyler katmak inşallah forum sizede faydalı olur
Teşekkür ederim...İnvesting i Kadınlar matinesine döndürmüşler,3 kuruş kazanmak için link gönderenler,uzaktan eğitim için ikinci el laptop alacağım diye İBAN NO gönderenler gibi ,düzgün bir çok arkadaşı rahatsız ediyorlar....Sağolun...

Teşekkür ederim...Diğer tarafta, yani investing de küfürün bini bir para,düzgün arkadaşlar olmasına rağmen kalite yerlerde,bayanlar var,hiç utanma yok....Bu sefer insan yatırımından rahatsız oluyor..Ah alıyormuşuz gibi...Sevmem....
çok haklısınız genelleme yaparsak çok seviyesiz bir platform haline geldi bilende bilmeyende konusuyor malesef

aramıza katıldığınız için teşekkürler yaş ortalaması 30-50 olan bir forum doğal olarak herkes artık yaşını başını almış aklı başında insanlar

profil yaşınız doğru ise sanırım @haluk abiden en yaşlı ünvanını aldınız :)

aramızda olmanız ve bu güzel yorumunuz bizi sevindirdi.

Sitemizde şimdiye kadar argo konuşan 2-3 kişi oldu ama diğer üyelerin görmesine kalmadan sitemizden uzaklaştırıldı.

İnvesting'e gelince gerçekten yeni katılan çok insan var sektöre ve invest gibi sitelerde dolandırıcıların kurbanı oluyorlar.

anlatmaya çalışsan anlamıyorlar yapacak bir şey yok her koyun kendi bacağından asılırmış.

tekrar hoş geldiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri