Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mutabi

Onbaşı
Herkese merhabalar, Ben Mustafa kripto paralar konusunda 1 yıldır yatırımsız ancak emek verilerek kazanma yerleriyle ilgileniyorum, analizden ziyade referanslarla kazanç, ufak minik kazançlar kar kardır diye bakıp devam etmekteyim. Youtube kanalımda bunlarla ilgili paylaşımlar yapmaktayım ve artık ben de satoshiturk forumuyla tanışıp sizlere edindiğim bilgileri paylaşmak isterim. Benden tabikide çok çok daha bilgili kişilerin paylaştığı yazıları okuyup bilgilenmek için buradayım. Yatırımsız kazanç konusunda elimden geldiği kadar sizlere de destek sunmak isterim.
Youtube Kanalım

Son düzenleme:
Herkese merhabalar, Ben Mustafa kripto paralar konusunda 1 yıldır yatırımsız ancak emek verilerek kazanma yerleriyle ilgileniyorum, analizden ziyade referanslarla kazanç, ufak minik kazançlar kar kardır diye bakıp devam etmekteyim. Youtube kanalımda bunlarla ilgili paylaşımlar yapmaktayım ve artık ben de satoshiturk forumuyla tanışıp sizlere edindiğim bilgileri paylaşmak isterim. Benden tabikide çok çok daha bilgili kişilerin paylaştığı yazıları okuyup bilgilenmek için buradayım. Yatırımsız kazanç konusunda elimden geldiği kadar sizlere de destek sunmak isterim.
Youtube Kanalım
Hoşgeldin mustafa sınıf arkadaşım mücahitten tanıyorum seni umarım gelişmeye ve büyümeye devam edersin

Hoş geldin hocam, inanır mısın sana dün gece abone olmuştum. Muhtemelen bu konuyu açmadan 2 saat önce falan.

Hoşgeldin mustafa sınıf arkadaşım mücahitten tanıyorum seni umarım gelişmeye ve büyümeye devam edersin
Hoşgeldiniz. Umarım sizin için faydalı olur burası. İyi forumlar
Hoş geldiniz iyi forumlar dilerim.
Hoş geldiniz. Başarılar dilerim kanalınız için
Hoş geldin hocam, inanır mısın sana dün gece abone olmuştum. Muhtemelen bu konuyu açmadan 2 saat önce falan.
Bütün herkese teşekkür ederim hoş bulduk.
@Bonarous Sen de kanalıma hoşgeldin o zaman dostum :) güzel bir denk gelme olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri