Hive Nedir?

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Mining Rig: Madencilik yapmak için birden fazla ünitenin bir araya getirilmesiyle oluşturulan donanımdır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Hive coin, steem blockchaininde yaşanan çatallanma sonucu oluşan ve steem coin ile en başta birebir aynı özelliği taşıyan coindir. Justin Sun'ın, Steemit INC'yi satın almasından ve balinalarla yaşadığı mali sürtüşme sonucunda, balinaların başlattığı hardfork ile oluşmuştur. Aslına bakarsanız Hive Blockchainine baktığımda steem blockchainin Justin Sun'dan önceki haline benzediğini söyleyebilirim. Elbette merkeziyetsiz diyemem çünkü bir tek ellik söz konusu. ama bu eli belli bir balinalar grubu paylaşıyor çoğu coinde olduğu gibi. Steem ise tam tersi tamamen Justin Sun'ın kontrolü altında. Sözde balinalar mevcut ama hiçbiri Justin Sun kadar etkili değil.

Hive Coin Nasıl Kazanılır?

Hive coin kazanabilmek için bir katkı sağlamanız gerekiyor. Ya witness olup ağa destek olacaksınız ya da içerik üretip. her iki kanatta da hive kazanarak gelir sağlayabilirsiniz. İçerik üretmede kazanılan hive miktarı sizi oylayan kişilerin Hive Power'ına göre değişiklik gösteriyor. Hive Power ise aynı bu konuda olduğu gibi 1 Hive'e değer. Aynı şekilde arttırılıp, aynı şekilde çekiliyor. En azından şimdilik.

Steem blockchain çatallandığında ben sisteme dahil değildim Elbette hala hesaplarım mevcut ama pasif hesaplar. Ancak hala eski arkadaş/ dostluklarımız var oradaki Türk Topluluğundaki insanlarla. Kendilerince katkı sağlamaya çalışıyorlar ve hem yatırımcılarının hem de içerik üreticilerinin umudu olduğu üzere bir gün eski günlerine döneceğini umuyorlar.

Hive blockchainde içerik üretmek isteyen olursa Türk Topluluğunun oldukça eski ve hatırlanan bir üyesi olduğumu söyleyebilirim. Sizi gerekli gruplara yönlendirip alışma sürecinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirim. Hive coin ve blockchainine ulaşmak isterseniz hive.blog adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001386 Bitcoin verilmiştir

kwon

Üstçavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Bağış Yapan Üye


0.00005379
  • 0.00000000  
  • #2
Justin Sun Steemiti ne zaman satın almış yeni öğreniyorum bilgi için teşekkürler.
 
Üst