Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hive OS Nedir ?

Madencilik ve Hive OS İşletim Sistemi

Merhaba arkadaşlar elimden geldiğince sizlere bu konu altında Hive Os nedir ne işe yarar bunları anlatmaya çalışacağım.

Hive OS işletim sistemi eski usül madencilik anlayışını ortadan kaldıran madencilerin iş yükünü neredeyse %95 oranında hafifleten, Windows gibi bir işletim sistemidir aslında. En basit şekilde böyle anlatılabilir.

Madencilik işlerine yeni başlayacak arkadaşların pek bir bilgi sahibi olmasına gerek kalmadan işlerin çoğunu tek başına halleder.

Eski usül madencilik sistemlerinde AMD ve NVİDA chipsetli ekran kartları eş zamanlı olarak aynı anakart üzerinde çalışmakta sıkıntılar oluşturuyordu.

Hive OS bu gibi sıkıntılı süreçleri kendisi üstesinden gelerek iş yükünü büyük bir oranda azaltıyor.

Başlıca Özellikleri
Birden çok kripto para madenciliğini desteklemesi
Onlarca havuz sisteminin alt yapıda var olması
Komut bilmenize gerek kalmadan web browser üzerinden yönetimi.
Remote Shell sistemi
Overclok ayarları
3 Adet cihaza kadar ücretsiz olması
Birden fazla miner programını desteklemesi
Otomatik ekran kartı driver güncellemesi
Her ekran kartını detayları olarak göstermesi
ve daha çok fazlası.

Aklınıza takılan soruları bu kategoride sorabilirsiniz arkadaşlar.

Son düzenleme:
Ayrıcı harddisk kullanmanız gerekmez, flash belleğe yükleyip sistemi açmanız yeterli olacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri