• GPU: Grafik işleme birimi bir başka deyişle bilgisayarın ekran kartıdır. Bilgisayar işlemcilerinden daha hızlı olduğu için kripto para madenciliğinde yaygın olarak kullanılır.
Genel Amacı
Hayırsever bir memecoin
Kripto Para Tam Adı
Hoge Finance
Kripto Para Kısa Adı
HOGE
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2021
Web Sitesi
https://hoge.finance
  • 0.00000000  
1621764662927.png

Hoge nedir?

Eskiden Hoge.Finance ve HogeCoin olarak da bilinen HOGE sınırlı sayıda üretilen deflasyonist bir token. Deflasyon özelliğinden dolayı metamask benzeri cüzdanlarda tutulduğu zaman otomatik stake yapılmış gibi başka yapılan işlemlerden kesilen işlem ücretlerinin bir kısmı eklenerek artış gösteriyor. Bir ERC-20 tokeni. Takım için token arzı verilmemiştir, onlar da herkes gibi token sahibi olmak istiyorlarsa satın almalılar.

HOGE işlemlerinde %2 kesinti yapılır. Bu %2'nin %1'i yanar %1'i ise tokenlerini yukarıda bahsettiğimiz gibi borsa dışı cüzdanlarda tutanlara, tuttukları miktara orantılı şekilde pay edilir.

Hoge'nin kuruluş aşaması aslında Doge'deki sınırsız arz ve deflasyon işleminin eksikliğini gidermek içindi. Öncelik bu olsa da piyasaya hakim oldukça kurucuları projeyi daha hayır sever bir şekilde geliştireceklerini belirtiyorlar.

DeFi platformundaki memecoinlerin içerisinde en yüksek Certik puanına sahipler. Yazı yazıldığı esnada kontrol ettim %86'dalar. Sizler de linkten inceleyebilirsiniz.

Bazı e-spor oyuncuları, takımlarının yanı sıra Rally Racing Trucks ile de sponsorluk anlaşması yapılmış ve bunların NFT'lerini çıkarmak için girişimlere başlanmıştır.

Hoge holdersları kâr amacı gütmeyen bir DAO organizasyonu kurmuştur İsviçre'de. Ve geçtiğimiz günlerde bir twitter organizasyonuyla hayvanlar için 20.000 dolar toplanmıştır. Ek olarak yakın zamanda bir dApp çıkarmayı planlıyorlar, HogeGameLabs ismiyle piyasaya giriş yapacak.

Yol haritası

Q2


Topluluğun sunduğu meme ticaret kartlarının 2. neslini çıkartmak
Hoge Game Labs'ı açıklamak
Hoge e-ticaretin başlangıcı
Çekirdek ve geliştiricilere ödeme yapmak için iş planı

Q3
3. çeyrekte planlanan yarış sponsorluğunu şimdiden yapmışlar

E-Ticareti geliştirmek
Hoge Gamelabs'ı tanıtmak ve geliştirmek

Tokenomik

1.000.000.000.000 adet hoge üretilmiş bunun başlangıçta yarısı yanmıştır. Devamında her işlemde kesilen %2'nin %1'i de yanmaktadır. Şu anda toplam arz 409.000.000.000 adete kadar düşmüştür ve her yapılan işlemle de yanmaya ve azalmaya devam etmektedir.

Nerelerden satın alınır?

Uniswap merkeziyetsiz borsasından WETH/HOGE, BigONE borsasından USDT ve ETH çiftleriyle, WhiteBIT'te USDT/Hoge, Bilaxy'de ETH/Hoge ve yeni başladığı Gate.io borsasında ise USDT/Hoge çiftiyle satın alım yapabilirsiniz.
 

Bu konudan yecele isimli kullanıcıya 0.00000858 Bitcoin verilmiştir

Benzer konular

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst