Hollanda Merkez Bankası, Binance Borsası'nın Lisanssız Çalıştığını Duyurdu

  • Terahash (Th/s): Madencilikteki en yüksek üretim gücü değeridir.

yecele

Albay
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)


0.00002947
  • 0.00000000  
  • #1
1629300407692.png

Binance borsası her iki üç günde bir başka bir ülke ile daha adı sorunlu bir şekilde anılıyor. Bu defa sorun olduğunu bildiren ülke bankası Hollanda Merkez Bankası. Düzenleyicilerin yapmış olduğu duyuruda Binance borsasını kendi ülkelerinde uygun lisansı olmadan faaliyet gösterdiğini dile getirdi.

Hollanda'nın merkez bankası olan De Nederlandsche Bank'a göre Binance henüz uygun bir lisansa sahip değil. Yapmış oldukları uyarıda da Binance'ın gerekli kayıt olmadan Hollanda'da kripto hizmetleri sağlıyor ve bu yüzden düzenlemeye girmeleri şart dedi. Açıklamanın devamına baktığımızda kripto para borsasının Hollanda'daki kara para aklama veya türevi kötü niyetli uygulamaları engellemek için bir çaba sarf etmediklerinden de bahsedildi. Bu da kendi risk terimlerine karşı geliyor.

Binance yakın zamanda onlarca ülkeden bu uyarıları aldıktan sonra CZ tarafından yapılan açıklamayla tüm ülkelerde onların isteklerine göre bir davranış sergileyeceklerini ve buna ek olarak yeni CEO aradıklarını dahi belirtmişti. Bakalım zaman ne gösterecek.
 

Bu konudan yecele isimli kullanıcıya 0.00000483 Bitcoin verilmiştir

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst