Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hurricane Airdrop (7$), Ödeme Garantili

Bu airdrop, basit sosyal medya görevleri yaparak kolayca 7$ (100 HCT Token) kazanabileceğiniz bir swap borsası olan Hurricane tarafından düzenleniyor.

Birkaç ay önce testnet gerçekleştiren platform, katılımcılara ödüllerini gönderdi. Yani, yine ödeme yapacaktır. Avax ağı seçili Metamask cüzdanınız ile katılım sağlıyorsunuz.

https://t.me/hurricanemaster_bot?start=SFafru Telegram bottuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Linke tıkladığınızda önce basit bir captcha çözüyorsunuz.

hurricane 1.GIF

İlk görev, Hurricane'nin Telegram grup ve kanalına katılma görevi.

hurri 2.GIF

İkinci görev ise Hurricane'nini Twitter hesabını takip etme ve sabitlenmiş linki alıntılı retweet yapma görevi. Alıntılı retweet yaparken "Hurricane swap event " yazıp altına metamask cüzdan adresinizi yazıyorsunuz. Daha sonra bu retweetin linkini airdrop botunda paylaşıyorsunuz.

Son olarak Hurricane swap borsasına girip çok küçük bir miktar eCAKE satın alıyorsunuz (0,0001 AVAX değerinde alım yapmanız yeterli). Hepsi bu. Ödüller 15 Ocak'ta cüzdanlara gönderilecek. Daha önce ödeme aldım. Yine ödeme yapacaktır bu platform.

Son olarak, airdrop kapsamında referans başına 50 HCT veriliyor.

Borsa linki: https://hurricaneswap.com/#/swap

avax alamadım hiç param yok yinede drop gelir mi
Gelir hocam. Geldikten sonra tutmak yerine bozmak isterseniz cüzdanda işlem ücretleri için bir miktar AVAX tutmanız gerekir. Bir miktardan kastım taş çatlasın 1-2 USD kadar. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri