Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Icrypex Dilekçeli Fotoğraf Örneği

ICRYPEX_Logo.jpg

Icrypex borsası birinci seviye onay sürecinde sizden 3 şey istemektedir.

1- Kimliğin ön yüzü
2- Kimliğin arka yüzü
3- Dilekçeli fotoğraf

Icrypex dilekçeli fotoğraf nedir? Dilekçeye ne yazmak gerekiyor? Icrypex dilekçeli fotoğraf için fotoğraf nasıl çekilmelidir?

Icrypex dilekçeli fotoğraf için aşağıdaki basit metni bir beyaz kağıda yazmanız yeterlidir.

DİLEKÇE​

Icrypex borsasına kripto para alım- satım işlemleri gerçekleştirmek için üye oldum. Bu kapsamda üyelik onayımın yapılmasını talep ediyorum.​

Ad Soyad
Tarih

Fotoğraf olayına gelince. Hem dilekçenin tüm detayları, hem kimliğinizin ön yüzü hem de yüzünüz görünecek şekilde selfi vb şekilde fotoğrafınızı çekin. Tek elinize hem dilekçe hem kimliği alıp kendiniz çekim yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim can alıcı noktaya. Fotoğrafı düzgün çekmeye gayret gösterin. Özellikle kimlik görünmediğinde gereksiz bir arıza çıkarıyorlar. Hem ön hem arka yüzünü atmış olmanıza ve elinizdeki kimliğin sadece size ait olduğunun görünüyor olmasının yeterli bulunmasına rağmen. Neyse anladınız siz onu.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri