Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İlk Çıkan Kripto Paralar Zengin Eder Mi?

Hepinize merhaba arkadaşlar sizce yeni çıkan coinlere yatırım yaparsak bizi zengin edebilir mi çünkü önceki yeni çıkan koyundere baktığımda çoğu düşük fiyatlı olarak çıkıyor ve sonra yatırım yapan kişi yüksek miktarlarda kâr elde ediyor.yani o çıkan coinleri ne kadar erken alırsak bize kar getirirse o kadar yüksek mi merakımdan soruyorum yani çünkü bazı yeni çıkan kolyeler bir anda bir günde veya hatta bir saatte büyük bir patlama yapabiliyor sahibini çok büyük Ağrı sok duruyor örneğin 1 kişi yeni çıkan koy yine yaklaşık bin liralık yatırım yaptı ertesi gün o para 300 bin lira olarak ona geri geldi arkadaşlar yani adam yeni çıkan coine yatırım yapıyor o coin düşük fiyatlı olduğu için milyonlarca alıyorr belki milyarlarca alıyor ama o koin bir anda yüksek miktarlarda kar getirebiliyor sormak istediğim bu kadar arkadaşlar benim bu yazdığım makaleyi okuyunuz için teşekkür ediyorum bye bye.

Birincisi birazcık şans şart !!
teknoloji ve iş dünyasında ihtiyaçlar ve dolayısıyla çözümler öyle hızlı değişiyor ki 20 yıl sonra falanca coin in önerdiği çözüm nerde olur diye bir tahminde bulunmak ay sız gecede kara kedi aramak gibi adeta.
Coin lerin geleceği ile ilgili benim dikkat ettiğim şeyler sistemin büyümeye müsait olup olmadığı ve neye merhem olduğudur ve iddasını gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği ekipten , pazarlamadan tutun da bulunduğu sektöre kadar daha kim bilir kaç faktöre bağlı. Hatta başarılı bir proje olması bile gerekmeyebilir (bkz. DOGE)
Soruyu cevaplamak yerine daha karmaşık bir hale soktuğumun farkındayım ama sorudan bu alanda yeni olduğun anlaşıldığı için önce hangi zeminde olduğunu bil istedim. :)

YATIRIM TAVSİYESİ OLMADIĞI GAYET BELLİ ZATEN !! :)

Hepinize merhaba arkadaşlar sizce yeni çıkan coinlere yatırım yaparsak bizi zengin edebilir mi çünkü önceki yeni çıkan koyundere baktığımda çoğu düşük fiyatlı olarak çıkıyor ve sonra yatırım yapan kişi yüksek miktarlarda kâr elde ediyor.yani o çıkan coinleri ne kadar erken alırsak bize kar getirirse o kadar yüksek mi merakımdan soruyorum yani çünkü bazı yeni çıkan kolyeler bir anda bir günde veya hatta bir saatte büyük bir patlama yapabiliyor sahibini çok büyük Ağrı sok duruyor örneğin 1 kişi yeni çıkan koy yine yaklaşık bin liralık yatırım yaptı ertesi gün o para 300 bin lira olarak ona geri geldi arkadaşlar yani adam yeni çıkan coine yatırım yapıyor o coin düşük fiyatlı olduğu için milyonlarca alıyorr belki milyarlarca alıyor ama o koin bir anda yüksek miktarlarda kar getirebiliyor sormak istediğim bu kadar arkadaşlar benim bu yazdığım makaleyi okuyunuz için teşekkür ediyorum bye bye.
çok sayıda yeni coin türedi dahada devam edicek türemeye . her yeni çıkan coin kazandıracak diye birşey söylenemez sağlam kaynaklardan alınan tiyolar la zengin olmak kaçınılmaz olur tabiki YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri