Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İlk konum: makale yazarak nasıl para kazanılır?

Merhaba ben Limonataic ilk konumda makale yazarak nasıl para kazanılabileceğine değinmek istedim öncelikle bir yanlış bilgim veya değinemediğim bilgileri aşağıya yazabilirsiniz

Daha önce yaptığım makale yazarak para kazanma işini nasıl yapılabileceğini ve kazançlı bir iş olup olmadığını anlatmak istiyorum öncelikle genellikle makale işi satış yapılarak icra edilir ve bir makaleyi 100 kelimeye 1 tl veya 0.50 tl gibi miktarlara satılabilir ve gayet karlıdır ben yapım gereği yazmayı ve kendimi Yazı yazarak ifade etmeyi severim ve bununla para kazanmayı duyunca baya sevinmiştim öncelikle ben bir haber bulup okuyup sonra kendi fikirlerimi yazıp satıyordum ve makale başına yaklaşık 30-35 tl arasında para kazanıyordum sonra bir iş arama sitesinde makale yazarı arandığını duydum adamı aradım dediki sana 20 makale karşılığında 1500 tl vereceğiz dediler baya heyecanlandım çok zorlandım gerek gecelerce uyumadım gerek çok yazmaktan parmaklarım ağrıdı ama paramı kazandım şimdi makale işini küçümseyenler olacaktır ama okuduğunuz bir gazete bile benim gibi küçük kitleye sahip makale yazarlarına bile değer verir makale yazmak kazançlı bir işmi evet ama girip giremeyeceğiniz size kalmış ben o konuda birşey diyemeyeceğim görüşürüz

Alt limit olan yerlerde sıkıntı oluyor mecbursun yazmaya bende yaz kazan da yazıyorum 7000 kelime haftalık alt limit var sadece akşamları bir iki saat uğraşabiliyorum bazen bu durum oldukça zorluyor ama evet uğraşırsan güzel kazancı var ben günde bir iki saatle haftalık 200 üzerinde çekim yapıyorum

Alt limit olan yerlerde sıkıntı oluyor mecbursun yazmaya bende yaz kazan da yazıyorum 7000 kelime haftalık alt limit var sadece akşamları bir iki saat uğraşabiliyorum bazen bu durum oldukça zorluyor ama evet uğraşırsan güzel kazancı var ben günde bir iki saatle haftalık 200 üzerinde çekim yapıyorum
Yani her işin zorluğu olduğu gübi bu işinde zorluğu var ama gerçekten bazen siteler sınırlarını zorlıyabiliyor bi ara haftalık 10000 kelime sınırlı biryerde yazı yazmıştım ilk iki günden sonra parmaklarım ağrımaya başlamıştı

20 makaleye 1500 tl oldukça fazla. Pek inandırıcı gelmedi.
20 makaleye 1500 TL az bile. Ayrıca 100 kelime = 1,00 TL gibi fiyatlarla kimseye iş yapmayın. Mısır'da taş taşıyan kölelerin imkanları bile daha yüksekti.

20 makaleye 1500 TL az bile. Ayrıca 100 kelime = 1,00 TL gibi fiyatlarla kimseye iş yapmayın. Mısır'da taş taşıyan kölelerin imkanları bile daha yüksekti.
bende öle düşünüyordum ama zorlayıcı yazılar yerine basit yazıları yazmak daha mantıklı oluyor sonuçta platformlar konuları yayınlıyor bende içinden seçiyorum 350 kelime maksimum direkt yazarsam ortalama 10 dk mı alıyor sonu.. 4,38 TL ancak bazı yazılar var adam 200 kelime içinde 6 tane anahtar kelime birde bu kelimeleri 3 er kere kullandırıyor o çok zor geliyor ama diğerleri oldukça basit ve hızlı oluyor zaten zorlayıcı yazıların fiyatları da ona göre artıyor. Ha keşke bu firmaları kendimiz bağlayıp yazsak daha fazla kazanırız ama o yazmaktan daha zor olur gibi

Merhaba ben Limonataic ilk konumda makale yazarak nasıl para kazanılabileceğine değinmek istedim öncelikle bir yanlış bilgim veya değinemediğim bilgileri aşağıya yazabilirsiniz

Daha önce yaptığım makale yazarak para kazanma işini nasıl yapılabileceğini ve kazançlı bir iş olup olmadığını anlatmak istiyorum öncelikle genellikle makale işi satış yapılarak icra edilir ve bir makaleyi 100 kelimeye 1 tl veya 0.50 tl gibi miktarlara satılabilir ve gayet karlıdır ben yapım gereği yazmayı ve kendimi Yazı yazarak ifade etmeyi severim ve bununla para kazanmayı duyunca baya sevinmiştim öncelikle ben bir haber bulup okuyup sonra kendi fikirlerimi yazıp satıyordum ve makale başına yaklaşık 30-35 tl arasında para kazanıyordum sonra bir iş arama sitesinde makale yazarı arandığını duydum adamı aradım dediki sana 20 makale karşılığında 1500 tl vereceğiz dediler baya heyecanlandım çok zorlandım gerek gecelerce uyumadım gerek çok yazmaktan parmaklarım ağrıdı ama paramı kazandım şimdi makale işini küçümseyenler olacaktır ama okuduğunuz bir gazete bile benim gibi küçük kitleye sahip makale yazarlarına bile değer verir makale yazmak kazançlı bir işmi evet ama girip giremeyeceğiniz size kalmış ben o konuda birşey diyemeyeceğim görüşürüz
Kesinlikle katılıyorum ayretten makale yazmak gerçekten özenli bir şekilde emek isteyen bir iştir bu yolda ki herkse başarılar

makale yazarak para kazanmak için öncelikle çok kitap okuyup kelime dagarcımızı geliştererek yazkazan gibi sitelerde makale yazarlıgı işi için başvuru yaparak istedigimiz konu hakkında anlamlı ve noktalama işaretlerine ve imla kurallarına uygun yazılar yazarak kolay olmasa bile emek vererek bir miktar para kazanılabilecegini düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri