Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İlk Paylaşım - Video Kanallarım Hakkında Bilgilendirme

Selamlar SatoshiTürk forumdaki değerli arkadaşlar,

SatoshiTürk Foruma kayıt olarak artık video kanallarımda yaptığım paylaşımları burada da yapmaya karar verdim ve sağolsun forumun değerli yöneticisi @satoshiturk bana yardımcı oldu.

Tanışalım bölümünde yazdığım ilk konumda da belirttiğim üzere müzik ve evcil hayvanlar kategorilerinde 2 farklı kanala sahibim ve youtube, dailymotion ile birlikte kripto video platformları olan dtube (avalon blockzinciri), 3speak (hive blockzinciri) ve bittube (bittube blok zinciri) platformlarında da mevcut paylaşımlarımı yapmaktayım.

Müzik kanalımda elektronik ve dans müziği türünde hem dinlemek için kulağa hoş gelen hemde ücretsiz olarak, özgürce video içeriklerinizde kullanabileceğiniz telif hakkı olmayan müzikleri paylaşıyorum. Müzik Kütüphanesi olarak adlandırdım. Youtube içerik üreticiler özgürce içerikten faydalanabilirler. Diğer kanalım ise tatlı ev kedileri ile ilgili. Paylaşımlar uluslararası platformda olduğu için açıklama kısmını İngilizce olarak yapıyorum ve burada da değişiklik yapmadan aynı şekilde paylaşacağım.

Kanallarıma youtube ve dailymotion'da abone olup videoları beğenerek, kripto platformlarında ise takip edip , upvote vererek desteklerseniz çok mutlu olurum. Ayrıca kripto ile bağış yaparak destek olmak isteyen izleyiciler içinde kripto cüzdan adreslerimi de description kısmında paylaşıyorum.

MusicTime (musictime2020) Müzik Kanalım

Youtube

3speak (3speak paylaşımlarım bundan sonra 3speak yerine doğrudan Hive Blog üzerinde olacak ! )

Bittube

Dtube

_______________ **** _______________

MySweetKittens Pet Kanalım

Dailymotion

Dtube

3Speak

Herkese iyi seyirler diliyorum. :coffee:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri