Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İninal Kart ile Bitcoin Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu görünce bi araştırmak istedim ininal kartım yok fakat olanlar bu konu hakkında yorum yapabilir mi? Binance para yatırma kısmında ininal varmış. İşleyişi bilmediğim için gerisini İninal hesabı olanlara bırakıyorum

Bİnance Kayıt Olun
Resimdeki Adresin Linki
4214214.png

Daha önce yoktu. Büyük ihtimal 30 nisan da papara Binance den kalkacağı için, alternatif olarak yeni eklemişler

İninal kart ile BTC alınabilecek yer varsa benim içinde çok makbule geçer. Samsungtan hediye geldi. Harcayacak birşey bulmak zorundayım. En azından böyle nakite çevirmiş olurum.
18 yaş altının çok rahat ulaşılabileceği bir kart ile bitcoin alabilmenin serbest olmasına izin verilebileceğini sanmıyorum o yüzden papara ile alınmasının da önüne geçilebilirmiş.İçindeki tutarı illa ki nakite çevirmek istiyorsan herhangi bir kredi kartına havale yapabilirsin.Hatta ininal karttan nakit çekebilirsin diye biliyorum ATM'ye gidip kartsız işlemler bölümünden parayı çekebilirsin biraz komisyon alabilir ama ne kadar bilmiyorum.

@Emreozdemir,
Konuyu görünce bi araştırmak istedim ininal kartım yok fakat olanlar bu konu hakkında yorum yapabilir mi? Binance para yatırma kısmında ininal varmış. İşleyişi bilmediğim için gerisini İninal hesabı olanlara bırakıyorum

Bİnance Kayıt Olun
Resimdeki Adresin Linki
Ekli dosyayı görüntüle 3977
ininal kartın kullanılacağını düşünmuyorum cünkü 18 yaşından kücüklerin de alablaceği bir sey bu yüzden kullanılmasını doğru olduğunu düşünmüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri