Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnsanların 100 Kat Artan Coinlere Hala Umut Bağlaması - Chz gibi.

Aralık ayından bu yana CHZ 0,01`den 0,95`e kadar çıktı 100 kat yaptı. Buna rağmen hala daha uçacak kaçacak denmesi beni şaşırtıyor. Eskilerden XRP aklıma geliyor 2-3 dolar olduğundan millet uçacak kaçacak diyordu bir daha o seviyelere gelmedi bile. Bu durumlarda dikkatli olun fomoya kapılmayın uçan ve büyük mumlar diken coinler yerine daha yükselişini tam yapmayan coinlere yanaşmak daha sağlıklı olur.

Bu arada CHZ yükselmeyecek demiyorum ama dipten almadığın sürece şuan almanın ne yararı var ki?

Bana katılmayabilirsiniz ben sadece kendi düşüncemi açıklıyorum.
Ben katılıyorum herşeyin bi sınırı vardır. Ama belli olmaz daha da yükselebilir. Biraz tahmin biraz da şans işi.

Aralık ayından bu yana CHZ 0,01`den 0,95`e kadar çıktı 100 kat yaptı. Buna rağmen hala daha uçacak kaçacak denmesi beni şaşırtıyor. Eskilerden XRP aklıma geliyor 2-3 dolar olduğundan millet uçacak kaçacak diyordu bir daha o seviyelere gelmedi bile. Bu durumlarda dikkatli olun fomoya kapılmayın uçan ve büyük mumlar diken coinler yerine daha yükselişini tam yapmayan coinlere yanaşmak daha sağlıklı olur.

Bu arada CHZ yükselmeyecek demiyorum ama dipten almadığın sürece şuan almanın ne yararı var ki?

Katılıyorum ama piyasanın ne durumda olduğu projelerin gelişimi ve coinin popüler ivme kazanması çoğu şeyi değiştirir.

Buna karı kaçırma korkusu deniyor arkadaşlar. Grafikteki büyük yükselişe rağmen bu korkunç tabloyu cazip gösteren bir tür akıl tutulmasıdır :)

arz talep meselesi bu. insanlarda birazda güvensizlik durumu var.. bu son olaylar fazlasıyla tedirginlik yarattı.. ama zamanla aşılır diyorum..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri