Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnstagram İle Otomatik Para Kazanın

Hocam instagram kullanmıyorum en ama birkaç tane hesap açıp atsam sisteme ne kadar sürede gelir elde ederim ayrıca konuya yorum yapanlardan ödeme alan varmı?

Ben kendi fikrimi söyliyeyim hiç bulaşmayın b*ktan sistem, hesap kilitlendi diyor , yok durduruldu ben 1 aya yakındır 10 hesap bıraktım 0.70 cent birikmiş o da 0.50 sistem veriyor yani 0.20 cent Çööööp..

Ben kendi fikrimi söyliyeyim hiç bulaşmayın b*ktan sistem, hesap kilitlendi diyor , yok durduruldu ben 1 aya yakındır 10 hesap bıraktım 0.70 cent birikmiş o da 0.50 sistem veriyor yani 0.20 cent Çööööp..
Anladım hocam fikrinizi değerlendiriyorum ama siz birşeyi yanlış yapmış olabilirmisiniz çünkü @Yatırımcı hocam gayet emin,
yani sistemin admini ile falan iletişim halinde sanırım.

Arkadaşlar 1 hesap ile 1$ kazanamazsınız öyle olsaydı herkes işini gücünü bırakır günde 100 hesap açar günlük 800 tl kazanırdı. Bu işi yapanların cogu panel sahibi adamlar 300-400 hesap ekliyor ancak birşeyler ortaya cıkıyor malesef 5-10 hesapla iş yüremez.

öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim .. Benzer sitelerle aslında çok ilgiliyim ama bu siteyi gözden kaçırmışım , sistem bana hoş gözüktü . Site şartlarını karşılayan bir kaç çöp diyebileceğim hesabı bağlayarak test etmeye çalışacağım. Kazanayım kaybedeyim hiç önemli değil ,hem hakikaten yapmak istediğimden hem de yeni bağış butonunu denemek istediğimden @Yatırımcı arkadaşımıza mevcut tanıttığı konu için teşekkürler ve bu paylaşım için kendisinin forum bakiyesine 250 satoshi miktarında küçük bir gönderim yaptım. (bağış butonunu umarım doğru şekilde kullanmışımdır ) :)
hocam siteden ödeme alabildiniz mi diğer konulara bakıyorum da mesajlara da bakıyorum ayriyetten baya da vakit geçmiş üzerinden ama merak ettiğim için sormak istedim iyi geceler dilerim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri