Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnstagram Kullanırken Buna Dikkat Edin!

Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Bugün sizlere instagramda dikkat etmeniz gereken bir noktaya değineceğim belki çoğunuz biliyodur ama ben genede anlatmak istedim.

Kendilerince DM BASMA diye adlandırdıkları bu sistemde sizlere form gibi bişi gönderirler. formun örneğini yazıyorum şimdi ingilizce.

*Hello! Instagram User*

A copyright violation has been detected in a post on your account.

If you think copyright infringement is wrong, you should provide feedback

Otherwise, your account will be closed within 24 hours. You can give feedback from the link below.

Thank you for your understanding.

*Form* :

*(Synchronization problems may occur. If the link is not clicked, reply to this message and try again.)*

*_Case_ _Number_ : _476176_*

*© Instagram. Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025*

Buna benzer yazılarla birlikte bir de hesapları da mevcut örneğini atayım. hemen altta da gösterdiğim gibi böyle dolandırıcılardan gelecek herhangi bir linke tıklamayınız kişisel verilerinizin ve kişisel hesaplarınızın korunması açısından.

Ekran Alıntısı.PNG

Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Bugün sizlere instagramda dikkat etmeniz gereken bir noktaya değineceğim belki çoğunuz biliyodur ama ben genede anlatmak istedim.

Kendilerince DM BASMA diye adlandırdıkları bu sistemde sizlere form gibi bişi gönderirler. formun örneğini yazıyorum şimdi ingilizce.

Buna benzer yazılarla birlikte bir de hesapları da mevcut örneğini atayım. hemen altta da gösterdiğim gibi böyle dolandırıcılardan gelecek herhangi bir linke tıklamayınız kişisel verilerinizin ve kişisel hesaplarınızın korunması açısından.

Ekli dosyayı görüntüle 4692
Evet bunlar hakkından bilgi verilmesi isterim

Teşekkür ederiz ne zaman duzelicek bu insanlar herkes birbirini dolandirma peşinde
Düzelmek isteselerde düzenlemez bence çünkü bir kere alıştılar kolay para kazanmaya devam ederler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri