Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetden Para Kazanma Yolları Part 1

Kopya İçerik Yasak
Merhaba Bu gün sizlere internetden nasıl para kazana bileceğinizi anlatacağım.

1) Youtube

Evet, herkesin kazana bileceği bir platfor olan youtubeden sizde kolay para kazana bilirsiniz.Ruhi Çenet Videoları isimli youtube kanalı bir videosunda youtube üzerinden bugüne kadar (2013 yılıdan 2018 yılında kadar) toplamda 500 bin liranın üzerinde bir geliri sadece adsense reklamları üzerinden elde ettiğini açıklamıştı. Tabi bu rakam sizden aslıdır ne sıklıkda video çekmeniz, aboneniz ve izlenmelerinizden aslıdır.

2) Web Sitesi Yaparak

Şirketler, işletmeler veya şahıslar için web sitesi kurarak internetten para kazanmak mümkün. Web sitesi yapmak için yazılımcı olmanız da gerekmiyor. Hatta bu işler artık o kadar gelişti ki artık her şeyi tıklamalar ile yapabiliyorsunuz. Herhangi bir teknik bilgi ya da kodlama bilgisi de gerekmiyor yani. Site kurmanız için wpmavi sitesini bi göz atın derim.
İnternet sitesi nasıl kurulur
Bu yazımda aklınıza gelebilecek her türlü site yapısının ( e-ticaret, şirket, blog, haber, forum, ilan, emlak, kuaför, fotoğrafçılık vs. gibi ) nasıl kurulacağını anlattım. Hepsi aynı temeller üzerine oturuyor zaten.
İnternet üzerinden para kazanma konusunda bu yöntemi uygulayan yüzlerce kişiyi ( blogum vasıtası ile ) tanıyorum ve çok ciddi paralar kazandıklarını biliyorum.

2) Web Sitesi Yaparak

Şirketler, işletmeler veya şahıslar için web sitesi kurarak internetten para kazanmak mümkün. Web sitesi yapmak için yazılımcı olmanız da gerekmiyor. Hatta bu işler artık o kadar gelişti ki artık her şeyi tıklamalar ile yapabiliyorsunuz. Herhangi bir teknik bilgi ya da kodlama bilgisi de gerekmiyor yani. Site kurmanız için wpmavi sitesini bi göz atın derim.
İnternet sitesi nasıl kurulur
Bu yazımda aklınıza gelebilecek her türlü site yapısının ( e-ticaret, şirket, blog, haber, forum, ilan, emlak, kuaför, fotoğrafçılık vs. gibi ) nasıl kurulacağını anlattım. Hepsi aynı temeller üzerine oturuyor zaten.
İnternet üzerinden para kazanma konusunda bu yöntemi uygulayan yüzlerce kişiyi ( blogum vasıtası ile ) tanıyorum ve çok ciddi paralar kazandıklarını biliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri