Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetiniz bitmicek artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba arkadaşlar
İnternetiniz bitti diye üzülüyormusunuz artık buna gerek kalmıcak :)
Bu taktiği faturasız arkadaşlar yaparsa daha iyi olur faturalı denemediğim için pek bilgi sahibi değilim
1 Şimdi öncelikle telefonun ayarlar kısmını açıyoruz.
2 Mobil ağlara giriyoruz
3 Erişim noktası ağlarına tıklıyoruz(sizde sadece erişim noktası olarakda geçebilir)
4 Sağ üstte daha fazla ya da 3 nokta üst üstte olan kısma tıklıyoruz.Ardından size vereceğim ayarları giriyorsunuz .
İsim = waldoxen(siz apayrı bir şeyde koyabilirsiniz)
APN = mms
Proxy = 217.174.37.37
Bağlantı noktası = 8080
Kullanıcı adı = tcpvpn.com
Şifre = tcpvpn.com
Ardından bunu kaydedip bir önceki ekrana geliceksiniz.Orda siz ne koydunuz isim olarak bilmiyorum ama waldoxen i seçip mobil verinizi açıp gezebilirsiniz.İnterneti yavaş genellikle instagrama felan girmede baya bi gecikebilir .Ama zaten belli bir ücret ödemediğimiz için pekde bişi beklemek ne kadar doğru dimi . İnterneti olmayanlar modemi olmayanlar için artık daha kolay günler dileğiyle
(eğer yapamadım olmadı vs gibi şeylerde instagramımı bırakıyorum ulaşabilirsiniz yardımcı olurum İnstagram = waldoxen

Herkese merhaba arkadaşlar
İnternetiniz bitti diye üzülüyormusunuz artık buna gerek kalmıcak :)
Bu taktiği faturasız arkadaşlar yaparsa daha iyi olur faturalı denemediğim için pek bilgi sahibi değilim
1 Şimdi öncelikle telefonun ayarlar kısmını açıyoruz.
2 Mobil ağlara giriyoruz
3 Erişim noktası ağlarına tıklıyoruz(sizde sadece erişim noktası olarakda geçebilir)
4 Sağ üstte daha fazla ya da 3 nokta üst üstte olan kısma tıklıyoruz.Ardından size vereceğim ayarları giriyorsunuz .
İsim = waldoxen(siz apayrı bir şeyde koyabilirsiniz)
APN = mms
Proxy = 217.174.37.37
Bağlantı noktası = 8080
Kullanıcı adı = tcpvpn.com
Şifre = tcpvpn.com
Ardından bunu kaydedip bir önceki ekrana geliceksiniz.Orda siz ne koydunuz isim olarak bilmiyorum ama waldoxen i seçip mobil verinizi açıp gezebilirsiniz.İnterneti yavaş genellikle instagrama felan girmede baya bi gecikebilir .Ama zaten belli bir ücret ödemediğimiz için pekde bişi beklemek ne kadar doğru dimi . İnterneti olmayanlar modemi olmayanlar için artık daha kolay günler dileğiyle
(eğer yapamadım olmadı vs gibi şeylerde instagramımı bırakıyorum ulaşabilirsiniz yardımcı olurum İnstagram = waldoxen
Başarılar kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri